×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Lajm i fundit/ Protestuesit kërkesë Policisë: "Hiqni uniformat dhe bashkohuni me ne!"

Tuesday, 03 Prill 2018 13:39

Tensionohet situata para para Drejtorisë së Policisë së Tiranës ku protestuesit kanë filluar të bërtasin me tone të larta, ku i kërkojnë policisë të heqë uniformat dhe të bashkohet më ta.

Protesta vazhdon prej 4 ditësh , ku protestuesit kërkojnë lirimin e të arrestuarve. ‘Nuk jemi kriminelë, lironi të arrestuarit’, shprehen ata.

Vijon..

Login to post comments

Lajmet e fundit

Mbrëmje e madhe në Champions/ Bayern-Arsenal dhe City-Real, gjithçka e hapur për në gjysmëfinale

Sport

Mbrëmje e madhe në Champions/ Bayern-Arsenal dhe City-Real, gjithçka e hapur për në gjysmëfinale

Sonte në mbrëmje do të mësohen dy “biletat” e tjera gjysmëfinale të Champions-it.   Në orën 21:00 do të luhen Manchester City-Real Madrid dhe Bayern Munchen-Arsenal. Manchester City duket disi më favorit pas...

Nderimi i Patti Smith-it për Dua Lipën

Show-biz

Nderimi i Patti Smith-it për Dua Lipën

Tre vjet pas pasi filloi të publikohet lista me 100 pionierët revolucionar të revistës TIME në fusha të ndryshme të jetës, Dua Lipa zbukuron kopertinën e saj të re si një nga njerëzit më...

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Media

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Flet Era Xhabafti, zv.menaxhere e përgjithshme e kompanisë “Mini Invest Albania”   Ndonëse pandemia ka ndikuar në kërkesën për më shumë komoditet, kërkesat janë që edhe rehatia të jetë me marka. Kështu shprehet...