Ngjarje e rëndë në Itali, shqiptari vret kunatin me armë

Diel, 27 October 2019 21:22

Një shqiptar 45-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë gjahu nga kunati i tij. Siç njoftojnë mediat italiane, ngjarja ka ndodhur në Nettuno të Italisë, një zonë afër Romës, në orën 12.30, pas një grindjeje mes të afërmve.

Fillimisht, shtetasi 45-vjeçar e ka goditur me një shkop kunatin 50 vjeç dhe ky i fundit iu përgjigj, duke e qëlluar me armë.

I plagosuri ndërroi jetë menjëherë, si pasojë e plagëve të rënda, ndërsa mbërritja e ambulancave ishte e kotë.

Autori 50-vjeçar është arrestuar, ndërsa pritet të sqarohen edhe rrethanat e ngjarjes si dhe të publikohen edhe identitetet e personave.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk bëhet shtëpi me 2 mln lekë/ Banorët ankohen për dëmshpërblimin

Aktualitet

Nuk bëhet shtëpi me 2 mln lekë/ Banorët ankohen për dëmshpërblimin

Banorët e dy zonave më të prekura nga termeti, në ish-Kënete dhe Shkozet të Durrësit shprehen kundër fondit prej 2 milionë lekësh të premtuara nga Kryeministri për rindërtimin e shtëpive. Ndue...

Dita e Rinisë/ Demalia: Shqipëria sot në një shkretëtirë politike e kontrolluar nga oligarkia e krimit, në bashkëpunim me liderët e dhjetorit dhe ish…

Politikë

Dita e Rinisë/ Demalia: Shqipëria sot në një shkretëtirë politike e kontrolluar nga oligarkia e krimit, në bashkëpunim me liderët e dhjetorit dhe ish…

Në Ditën Kombëtare të Rinisë, Ilir Demalia thotë se sot, në vend që të jetë ditë karshilliki komunisto-antikomunist, tregohet gjendja infantile “e një shoqërie që jeton me mite gënjeshtrash”. Në facebook...

Dy familjet humbën kontaktet që nga lufta e Kosovës/ Bashkohen pas 22 vitesh live në televizion

Aktualitet

Dy familjet humbën kontaktet që nga lufta e Kosovës/ Bashkohen pas 22 vitesh live në televizion

Jeta na takon me njerëz të ndryshëm, dhe ndonjëherë nuk është e rëndësishme se sa gjatë qëndron dikush në jetën tonë, por çfarë gjurme lë tek ne. Para 22 vitesh, familja...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!