Këtyre tre shenjave të horoskopit... ky muaj do t’u sjellë para dhe ngritje në detyrë

Saturday, 31 Mars 2018 13:31

Këto tre shenja të horoskopit këtë muaj do të kenë më shumë mundësi për të fituar dhe shpenzuar më shumë se shenjat e tjera.

 

Binjakët:
Që nga fillimi i muajit, Binjakët do të kenë një prirje kreativiteti më të rritur, ndërsa planeti Merkur do të jetë i prirur, që do të thotë së në fushën e miqësisë dhe shoqërisë do të mund të lidhni disa marrëveshje biznesi.

Nga data 6 deri me 18 prill, Venusi do të bëjë aspekte të mira në fushën astrologjike të financave. Binjaken pastaj mund të përballen me disa çështje të fshehta ose të arrijnë sukses të madh në gjithçka që ka të bëjë me investime, kredi dhe kontrata financiare.

 

Luani:
Fillimi i muajt prill Luanit do t’i sjell një burim të mirë të të hollave, por ka mundësi edhe biznese të rrezikshme, për shkak të shumës të madhe në të cilën ka investuar. Duhet të pranoni ndihmë edhe nga Peshorja dhe Akrepi.

Venusi , Marsi dhe Plutoni do të duken për mrekulli nga 6 prilli e deri me 19 prill në fushën tuaj të punës dhe karrierës.

Nga fundi i muajit gjendja financiare do të jetë shumë mirë e sidomos për ata të cilët punojnë në punë publike dhe luksoze.

 

Bricjapi:
Një pjesë e madhe e kësaj shenje në fillim të muajit do të jenë shumë të ngarkuar për shkak të ndikimit të hënës së plotë, por në të njëjtën kohë kjo mund tjiu sjell shumë përparime dhe marrëveshje pozitive.

Pas 5 prillit Venera do të hyj në fushën astrologjike të kreativitetit dhe argëtimit, gjë që mund t’ ju jap shumë ide për zgjerim të biznesit, sidomos për ata që meren me aktivitete zbavitëse.

Modifikuar më Saturday, 14 Prill 2018 12:37

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Aktualitet

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht. Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak...

FOTO/ Lëkundje të forta tërmeti, 4.5 ballë në Kukës

Aktualitet

FOTO/ Lëkundje të forta tërmeti, 4.5 ballë në Kukës

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak më parë në Kukës. Siç bëhet e ditur lëkundjet kanë qenë 4.5 ballësh.   Epiqendra ka qenë pranë Kurbneshit dhe 26 kilometra larg Kukësit.         © SYRI.net

VIDEO-FOTO/ Bie zjarr në televizionin lokal të Kukësit

Aktualitet

VIDEO-FOTO/ Bie zjarr në televizionin lokal të Kukësit

Një zjarr ka rënë në mesnatë në studiot e televizionit lokal të Kukësit. Siç shkruhet në faqen e televizionit ‘KukësTv’, zjarri ka rënë në orën 00:30 minuta të ditës së sotme. ‘Sot...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!