Si ka ndryshuar jeta për Hanën pas ndarjes së Loredanës dhe Mozzik

E mërkurë, 23 October 2019 16:57

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana është duke u përpjekur në maksimum që të jetë një nënë e kujdesshme për vogëlushen Hana.

Ajo shpesh ndan në rrjetet sociale foto dhe video ku shfaqet pranë saj dhe kohët e fundit janë bërë të pandara.

Loredana e merr vajzën pas kudo, madje edhe në studio teksa bën regjistrimet për projektet e saj të reja.

Hana ndodhet pranë së ëmës edhe në orët e vona të natës dhe për Loredanën duket se kjo është zgjidhja më e mirë.

Pas ndarjes nga Mozzik ajo tha se është një nënë beqare dhe e vetmja gjë e rëndësishme që ka është Hana.

Më herët vogëlushja kalonte shumë kohë edhe me babain e saj, por për shkak të ndarjes së prindërve ajo kalon më shumë kohë me të ëmën.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kris pistoleta në Vlorë

Aktualitet

Kris pistoleta në Vlorë

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar të kenë ndodhur në qytetin e Vlorës, pikërisht tek zona e ‘Ujit të Ftohtë’. Nuk dihet nëse ka viktima apo të plagosur kurse Policia...

Dhunë e kanosje/ Gruaja denoncon burrin, dëshmia zbulon ngjarjen e rëndë: Kur vajza ishte e vogël ai…

Aktualitet

Dhunë e kanosje/ Gruaja denoncon burrin, dëshmia zbulon ngjarjen e rëndë: Kur vajza ishte e vogël ai…

Nje shqiptar eshte paditur nga gruaja e tij, per dhune, keqtrajtime, kanosje dhe ngacmim seksual edhe ndaj vajzes se tyre ne moshe minore. Mediat italiane bejne me dije se gruaja pas nje ferri...

Harry dhe Meghan larg nga Mbretëresha, shihni çfarë mund të hanë tani

Lifestyle

Harry dhe Meghan larg nga Mbretëresha, shihni çfarë mund të hanë tani

Kuzhina e Meghan dhe Harry ndryshon. I hapet drita jeshile shumë ushqimeve që në Buckingham Palace ishin të ndaluara. Dritë jeshile për hudhrat dhe qepët, edhe për salcën e makaronave...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!