‘Opozita e palaçove dhe Edi Rama’/ Ish-deputeti zbulon lojën që po kurdiset në parlament

E mërkurë, 03 Prill 2019 20:07

Banorët e Unazës së re, janë mbledhur sërish mbrëmjen e sotme për të protestuar kundër projektit korruptiv. Në mbështetje të tyre ka qenë edhe ish-deputeti demokrat, Klevis balliu.

Në fjalën e tij para qytetarëve, Balliu tha se të bashkuar askush nuk mund t’ua prishë shtëpitë.

Gjithashtu balliu zbuloi edhe lojën që po kurdiset në parlament me opozitën fasadë.

‘Sot në parlamentin e palaçove pashë se si do të fillojë loja e opozitës së palaçove që ka vënë Rama, se kush do të bëjë opozitën një të enjte e kush tjetrën. Ca opozite janë ata që nuk bëjnë një takim me qytetarët, një takim me njerëzit’, deklaroi Balliu.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Aktualitet

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Prej dy ditësh numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë është rritur. Deri më tani numri i personave aktivë me koronavirus në vendin tonë është 220 raste, kryesisht...

Tragjike në Mamurras, gruaja e ish-boksierit gjendet e djegur në banesë (VIDEO)

Aktualitet

Tragjike në Mamurras, gruaja e ish-boksierit gjendet e djegur në banesë (VIDEO)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Mamurras, ku një 69-vjeçare është gjetur e djegur në banesën e saj, ku jetonte e vetme. Gazetari Elidon Ndreka raporton për ‘BalkanWeb’ se viktima, Gjelina Hoti...

Dërguan afër 4 ton drogë nga Shqipëria në Itali, në pranga shqiptarë e italianë

Kronikë

Dërguan afër 4 ton drogë nga Shqipëria në Itali, në pranga shqiptarë e italianë

BRINDIZI / LECEGuardia Di Finanza e Brindizit në bashkëpunim me Antimafian Italiane të Leces kanë përfunduar me sukses sot në mëngjes operacionin e quajtur “San Silvestro 2018”, që ka cuar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!