Një urim nga Kosova, presidenti Meta: Ditë feste mes miqsh

Diel, 11 August 2019 21:51

Presidenti Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi vijojnë pushimet në Prevallë, Kosovë.

Presidenti ka ndarë një foto ku ai bashkë Kryemadhin të shoqëruar edhe nga fëmijët kanë pozuar krah disa miqve të tyre mes të cilëve duket se kanë festuar edhe kurban bajramin.

 

‘Nga Brezovica në Prevallë sot një ditë e veçantë feste dhe urimi mes miqsh!’, shkruan Presidenti Ilir Meta.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Çfarë duhet të pini për kujtesë dhe mendje të fortë? Ja kujdesi që ju duhet

Shëndeti

Çfarë duhet të pini për kujtesë dhe mendje të fortë? Ja kujdesi që ju duhet

Shëndeti i mirë i trurit do të thotë edhe shëndet i mirë i të gjithë trupit dhe jetë e gjatë. Kur flasim për kujdesin ndaj organizmit, ka me qindra mënyra...

Tërmet i fortë “shkund” Kretën

Aktualitet

Tërmet i fortë “shkund” Kretën

Lëkundje të forta sizmike krijuan panik te qytetarët e Kretës në mëngjesin e kësaj të enjteje. Kreta u godit nga një tërmet me magnitudë 4,9 e shkallës Rihter, mëngjesin e sotëm...

Horoskopi për ditën e enjte, 12 dhjetor 2019

Horoskopi

Horoskopi për ditën e enjte, 12 dhjetor 2019

Dashi Në këtë periudhë të dhjetorit do të keni mundësi që të kuptoni se çfarë duhet të bëni në dashuri dhe nëse duhet të merrni një vendim, mendohuni mirë. Në fillim...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!