Ja si djali i trafikantit të Rilindjes shëtit me makinë luksoze me ndihmën e drejtuesve të policisë

E mërkurë, 09 October 2019 19:53

Një qytetar nga Shkodra ka denoncuar faktin se si djali i një trafikanti droge të lidhur me Rilindjen qarkullon lirshëm në Shkodër me makina luksoze i ndihmuar edhe nga drejtuesit e policisë lokale.

Qytetari bën të ditur se bëhet fjalë për djalin e trafikantit të drogës, Bardhok Plana.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha që shkruan se narkoshteti është mbi shtetin.

‘Narkoshteti mbi shtetin!

Shikoni si shetit ne Shkoder me makine me dy targa djali i famozit Bardhok Plana.

Lexoni qytetarin dixhital. sb

“te uroj shendet,jam nje qytetar nga shkodra e desha me tregu si funksiono policia e shkodres me ne krye niko brahimin ja si shetit djali i bardhok planaj neper shkoder me dy targa ne makine e se nal kush se kane frike nga Edi Rama,e kena telefonu sa here drejtorin e policine e shkodres per vet bardhokun I cili po zapto krejt shkodren per ndertime pa leje dhe pse eshte me arrest shpie tan diten bardhoku del neper qytet e asnje polic sguxo me e nal, ai akuzohet per pastrim paresh e te trego fotoja e makines si i pastro leket me makinat prodhim i funit normal se krejt prokuroret i ka te vetet ketu kjo eshte policia e drejtesia e narkoshtetit respekte i nderuar.”

ps: Miq, Bardhok Plana eshte supertrafikanti i te gjithe veriut. Ai eshte personi qe ne operacionin Viluni ndiqej nga policia e 5 shteteve dhe qe e shpetoi ish deputeti Mark Frroku, i cili e mori ne makinen e tij dhe pasi e bllokoi tek kthesa e Kamzez postblloku i policise ne makinen e Frrokut, me urdher te Edvin Mafise policet u detyruan qe ta lirojne. Sb’

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vonesa dhe bllokime, pse ka ngecur Reforma në Drejtësi. KED s’mund të zhvillojë mbledhje për vlerësimin e kandidatëve

Politikë

Vonesa dhe bllokime, pse ka ngecur Reforma në Drejtësi. KED s’mund të zhvillojë mbledhje për vlerësimin e kandidatëve

Prej më shumë se 2 vitesh, Gjykata Kushtetuese në Shqipëri nuk është më funksionale si rezultat i largimit të anëtareve të saj, që nuk e kaluan dot “sitën” e vetingut.Betohen-anetaret-e-Kushtetueses Pas...

Konfirmohet rasti i parë pozitiv në Sarandë, infektohet një turiste ukrainase

Aktualitet

Konfirmohet rasti i parë pozitiv në Sarandë, infektohet një turiste ukrainase

  Rezulton pozitiv rasti i parë me Covid 19 në Sarandë. Gazetarja Shpresa Dine raporton për “BalkanWeb” se bëhet fjalë për një shtetase ukrahinase, e cila ka ardhur për pushime në...

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Aktualitet

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Prej dy ditësh numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë është rritur. Deri më tani numri i personave aktivë me koronavirus në vendin tonë është 220 raste, kryesisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!