Grupi i KÇK-së me Ramën kryetar!

Premte, 08 November 2019 21:33

Kap Çtë Kapësh’ apo akronimi i ‘KÇK’ është një shpikje jodomosdoshmërisht e e fundit nga Rama, por një punë që kryerilindasi e ka filluar që në vitin 2013 kur erdhi në pushtet.

Një punë që e nisi që nga banditët që futi në parlament dhe në bashki, grabitësit me kollare pranë vetes të zgjedhjeve të dala edhe në përgjimet e Bild, deri te biznesmenët e lidhur me krimin të cilëve u shpërndan konceisione  që do të varfërojnë shqiptarët për të paktën 20 vitet e ardhshme

Ky është grupi i vërtetë KÇK me kryetar Ramën që paraqitet edhe në foto, ku kryetari bërtet gjithë kohës ‘më vodhën’. Foto e cila është postuar edhe nga ish-kryeministri Berisha, si simbol i së keqes në Shqipëri.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO-EMRI/ Valëviti flamurin shqiptar, Mali i Zi dëbon dhe gjobit 64-vjeçarin nga Shkodra

Aktualitet

FOTO-EMRI/ Valëviti flamurin shqiptar, Mali i Zi dëbon dhe gjobit 64-vjeçarin nga Shkodra

Policia në Tivar paraqiti kërkesë për fillimin e procedurave ndaj shtetasit Irfan Domnori, 64-vjeç, nga Shkodra, njofton Drejtoria e Policisë e Malit të Zi, trasnmeton Ulqini Online. Shtetasi nga Shqipëria është dënuar me...

Mungon në Tiranë, Benzema nis luftë të re me Francën: “Më lini të luaj me Algjerinë”

Sport

Mungon në Tiranë, Benzema nis luftë të re me Francën: “Më lini të luaj me Algjerinë”

Në mbrëmje, në Shqipëri, Didier Deschamps do të festojë pankinën e 100 si trajner i Francës. E gjithnjë, pa sulmuesin më të mirë francez të historisë së Real Madrid në...

Event festiv apo shtetrrethim në ”Arenën Kombëtare”? Policia pengon hyrjen e gazetarëve

Aktualitet

Event festiv apo shtetrrethim në ”Arenën Kombëtare”? Policia pengon hyrjen e gazetarëve

Ndeshja Shqipëri Francë do akoma disa orë të fillojë, por masat e sigurisë në stadiumin “Air Albania” po bëhen gjithmonë e më shtrënguese. Forca të shumta policia po rrethojnë impiantin e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!