Zgjedhjet e 25 prillit, flet Meta: Kjo është thirrja ime për indiferentët, policinë dhe funksionarët publikë

Saturday, 17 Prill 2021 21:26

 

Një thirrje të veccantë për ata që kanë qëndruar indiferentë. Nuk mund ta humbisni këtë mundësi. Mos harroni që vota është mjet ndëshkimi. Prandaj të gjithë drejt 25 prilllit.

Thirrje Policisë së Shtetit: Distancohuni nga partitë. Ushtroni në mënyrë të pavarur dhe të pandikuar. Shërbeji vetëm interesave të qytetarëve. Duhet të luftojë shit-blerjen e votës dhe ccdokrim zgjedhor.

Të gjithë funksionarët publikë të heqin dorë nga përpjekja për kërcënimin e punonjësve dhe familejve tyre. I bëj thirrje tërhiquni dhe refuzoni urdhërat e shedfave tuaj. Mos nxisni asnjë konflikt dhe mos provokoni asnjë reagim të qytetarëve.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ardit Çela publikon faktet tronditëse që zbuloi KAS në kutitë e Beratit!

Politikë

Ardit Çela publikon faktet tronditëse që zbuloi KAS në kutitë e Beratit!

  Kandidati i LSI (i pari në listën e partisë për qarkun e Beratit), Ardit Çela, ka publikuar ditën e sotme fakte skandaloze të manipulimit të votave të dala nga hapja...

Hapja e kutive të Beratit, kandidati i LSI-së: Zgjedhjet e 25 Prillit u vodhën, tmerrësisht dhe dhunshëm

Politikë

Hapja e kutive të Beratit, kandidati i LSI-së: Zgjedhjet e 25 Prillit u vodhën, tmerrësisht dhe dhunshëm

  Komisioni i Ankimeve dhe Sanksioneve ka hapur kutitë e parë të kontestuara të materialeve zgjedhore në Qarkun e Beratit, ku Lëvizja Socialiste për Integrim nuk e mori mandatin e deputetit...

Deklarata e plotë e Sekretarit të Përgjithshëm të LSI, Endrit Braimllari

Politikë

Deklarata e plotë e Sekretarit të Përgjithshëm të LSI, Endrit Braimllari

  Mirmbrëma! Hapja e kutive të Beratit tregon qartë masakrën elektorale të 25 prillit. Rilindja, jo vetëm përdori administratën publike, Policinë e Shtetit, grupet e strukturuara kriminale por dhe ka ndërhyrë...