Berisha:Dasmat vetem ne lokalet e kanabisteve!

Tuesday, 27 July 2021 19:01

Dasmat vetem ne lokalet e kanabisteve!

Lexoni denoncimin e qytetarve dixhital. sb

Pershendetje Z. Berisha.
Dua te ndaj nje shqetesim shume te madh persa i perket situates ne Shqiperi. Prinderit e mi kane nje lokal dasmash dhe po behen 2 vite qe skane punuar pasi me ligj jane te ndaluara. Nderkohe ne instagram, fb kudo po shohim qe restorantet e "famshme" Royal Hill, Select Hill apo shume te tjere po bejne dasma dhe po hedhin video. Ku eshte ligji ketu? Ku eshte shteti? Ku eshte opozita? Mendoj se ky eshte krim kundrejt biznesmeneve te tjere qe nuk kane njohje ne politike apo polici apo qe duan te punojne konform ligjit dhe rregullave. U bene 2 vite qe paguajme taksa pa punuar. Ju lutem merrni masa sa me shpejt per kete gje! Kjo gje eshte vene re nga te gjithe dhe vetem shteti nuk reagon! Ju shkruaj pasi vetem ju mund te beni dicka! Ka humbur shpresa se Shqiperia do te behet me kete rilindje te qelbur!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Politikë

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Dje ,Ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur bashkebisedimin me qytetarët dhe anëtarët e PD-së, ku e gjithe salla e priti me mjaft entuziazem dhe  brohoriste me te madhe emrin e doktorit...

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

Aktualitet

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

  Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti janë ndjerë në orët e para të mëngjesit të sotëm.   Sipas Institutit të Gjeoshkencave, lëkundja e parë ka qenë në orën 04:19 minuta të...

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

Aktualitet

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

  Rreth 700 refugjatë afganë kanë mbërritur deri tani në Shqipëri, që prej 27 gushtit kur mbërriti grupi i parë. Disa prej tyre, ish zyrtarë të qeverisë së rrëzuar në Afganistan...