Presidenti Meta në stadiumin e klubit të zemrës, shijon nga pranë sfidën ndaj Uzunit

Tuesday, 19 October 2021 19:00

 

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta njihet prej kohësh si tifoz i skuadrës së Celtic. Kreu i shtetit i dedikon shpesh herë postime në rrjetet sociale. Së fundmi ai ka udhëtuar drejt Skocisë për të ndjerë nga pranë emocionet e një ndeshje të skuadrës së zemrës.

Të shumtë ishin tifozët që kanë bërë një foto me Presidentin e Shqipërisë jashtë stadiumit, teksa video është publikuar nga vetë kreu i shtetit.

Më pas ai ka shijuar nga pranë himnin e klubit të Celtic, që po luan një ndeshje për grupet e Europa League ndaj Ferencvaros, një klub ku aktivizohet edhe Myrto Uzuni. “You’ll Never walk Alone!”, është kënga e famshme, që kënduar presidenti Meta, i cili shihet me një shall të klubit në dorë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...