Berisha: 'Foltorja' më 1 dhjetor, në Pallatin e Kulturës së qytetit të Bajram Currit!

Tuesday, 30 November 2021 09:20


Sali Berisha, nismëtari i lëvizjes Foltorja për ringritjen e Partisë Demokratike, njoftoi sot se më 1 dhjetor do të shkojë në vendlindjen e tij, në qytetin e Bajram Currit, për të mbajtur takimin e radhës me popullin demokrat.

Berisha lajmëroi sot në Fb, sot: “Nesër, ditën e mërkurë, më datë 1 dhjetor, në ora 16:30 në Pallatin e Kulturës së qytetit të Bajram Currit do të mbahet Foltorja “Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.
Ftoj të gjithë demokratet dhe demokratët e Tropojës të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë!” ka nënvizuar ish-Kryeministri i vendit në njoftimin e tij.

Modifikuar më E mërkurë, 01 December 2021 08:39

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

Politikë

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

  Pas dekretimit të datës së zgjedhjeve të pjesshme vendore më 6 Mars, Partia Socilaiste është vënë në lëvizje dhe ka përzgjedhur disa prej kandidatëve. Kryeministri Edi Rama ka vendosur që Majlinda...

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Kronikë

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Drejtuesi i kamionit ku u kap sasia prej 500 kg drogë e llojit marijuanë në Malin e Zi ka deklaruar se nuk kishte dijeni mbi praninë e lëndës narkotike, e...

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

Lifestyle

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

  Marka luksoze e modës Gucci është përballur me kritika për fushatën e saj të fundit për të cilën ka paraqitur tigra të vërtetë. Pasi janë publikuar disa foto të fushatës...