Ish-deputetja demokrate, Jorida Tabaku, publikon shifrat e azilkërkuesve shqiptarë në vendet e Bashkimit Evropian, ku rezulton se janë larguar…
  Industria e muzikës është një nga fushat që është prekur nga pandemia e koronavirusit dhe pasojat kanë qenë të…
Presidenti Ilir Meta ka rishëndarë videon sensibilizuese dhe mesazhin e qartë të ambasadorëve të BE për qytetarët shqiptarë për të…
Nga Sali BerishaAkuzon Ndrikull Ballukun per shperdorimin e fondeve te Eurokontrollit! Lexoni denoncimin e nepunesit dixhital. sb Dr Berisha, jam…
  Në seancën e fundit të vetingut Donika Prela nuk shkoi fare. E mbetur pa një zyrë të rëndësishme, pa…
Nga një ‘shëndetligë e paveshur’ që dikur ëndërronte peshkun, në një ‘Donikë’ që siç i tha analisti Andi Bushati disa…
  Ka lënë Kukësin për të mbështetur Partinë Demokratike në Tiranë, por pavarësisht se atje u zgjodh 3 herë deputet,…
  Një ditë pasi i ngacmoi sedrën, dhe i kujtoi kohën kur vinte në Shkodër si mbushëse e furgonave të…
Nga Lulzim Basha Gjatë këtyre ditëve kam marrë mesazhe të shumta për paketën fiskale të programit tonë ekonomik prezantuar së…
Ish- deputeti i PD, Agron Shehaj ka përmendur dy probleme të Shqipërisë dukë akuzuar si fajtor Edi Ramën. Shehaj thtoë…

Lajmet e fundit

8 muaj pa punë, Elton Deda: Po falimentojmë, shteti na ka denigruar dhe s’na përfill!

Politikë

8 muaj pa punë, Elton Deda: Po falimentojmë, shteti na ka denigruar dhe s’na përfill!

  Industria e muzikës është një nga fushat që është prekur nga pandemia e koronavirusit dhe pasojat kanë qenë të rënda për shumë muzikantë. Lidhur me këtë çështje me anë të...

Ish- deputeti i PD: Rama e ka futur vendin në qorrsokak të rrezikshëm. Koha për të zgjedhur po afron, duhet të ndryshojmë kurs!

Politikë

Ish- deputeti i PD: Rama e ka futur vendin në qorrsokak të rrezikshëm. Koha për të zgjedhur po afron, duhet të ndryshojmë kurs!

Ish- deputeti i PD, Agron Shehaj ka përmendur dy probleme të Shqipërisë dukë akuzuar si fajtor Edi Ramën. Shehaj thtoë se Shqipërisë po i ikin djemtë dhe vajzat më të mira...

Gjosha në Njësinë 5: Me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do t’i drejtohet qytetarëve me alternativën e saj për rikthimin e shpresës

Politikë

Gjosha në Njësinë 5: Me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do t’i drejtohet qytetarëve me alternativën e saj për rikthimin e shpresës

  Ish-ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka zhvilluar një takim me qytetarët në njësinë 5. Gjosha thotë se me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do...