Çifti arrin në Kosovë, Mozzik flet për arrestimin e Loredanës

E Enjte, 09 May 2019 20:37

Loredana dhe Mozzik kanë mbërritur në Kosovë për të bërë xhirimet e videoklipit të ri muzikor.

Nuk ka munguar përballja e tyre me mediat kosovare, ku u pyetën në lidhje me akuzat për mashtrim dhe arrestimin e Loredanës.

Bashkëshorti i reperes, Mozzik ka zgjedhur të reagojë para kamerave duke thënë se do flasin avokatët për arrestimin e Loredanës në lidhje me vjedhjen në mënyrë mashtruese të 900 mijë frangave nga cifti gjerman, konfirmon Prive.

Prokuroria në Luzern po heton ende për çështjen e saj. E përditshmja zvicerane "20 minuten" raportoi se avokati i Loredanës i ka ofruar 350 mijë franga çiftit gjerman, gjë të cilën e kanë refuzuar.

Gruaja që i ka akuzuar thotë se Loredana me vëllain e saj i kanë marrë më shumë se 900 mijë franga, pasi nuk po i ofrojnë as gjysmën e shumës së marrë.

Për momentin, Prokuroria ka marrë vendimin e hetimit në gjendje të lirë. Nuk dihet nëse në kushtet e vendosura lejohet që të largohet nga vendi.

Modifikuar më Premte, 10 May 2019 10:17

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Aktualitet

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Prej dy ditësh numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë është rritur. Deri më tani numri i personave aktivë me koronavirus në vendin tonë është 220 raste, kryesisht...

Tragjike në Mamurras, gruaja e ish-boksierit gjendet e djegur në banesë (VIDEO)

Aktualitet

Tragjike në Mamurras, gruaja e ish-boksierit gjendet e djegur në banesë (VIDEO)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Mamurras, ku një 69-vjeçare është gjetur e djegur në banesën e saj, ku jetonte e vetme. Gazetari Elidon Ndreka raporton për ‘BalkanWeb’ se viktima, Gjelina Hoti...

Dërguan afër 4 ton drogë nga Shqipëria në Itali, në pranga shqiptarë e italianë

Kronikë

Dërguan afër 4 ton drogë nga Shqipëria në Itali, në pranga shqiptarë e italianë

BRINDIZI / LECEGuardia Di Finanza e Brindizit në bashkëpunim me Antimafian Italiane të Leces kanë përfunduar me sukses sot në mëngjes operacionin e quajtur “San Silvestro 2018”, që ka cuar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!