Stresi kërcënon publikisht reperin S4mm

E Enjte, 27 February 2020 19:34

Disa orë më parë, reperi S4mm ndau në llogarinë e tij në Instagram një video të tijën duke kënduar, e cila u kuptua qartë se ishte një “diss”.

“Që 10 vjet ke karrierë, ama s’ke bo asnjë hit”- shprehej reperi në vargjet e tij, të cilat thuhet se i dedikohen Stresit.

S4mm s’kishte përmendur asnjë emër në këngën e tij, mirëpo Stresi i cili duket se e ka marrë mesazhin, ka reaguar në llogarinë e tij në Instagram.

Ai ka “kërcënuar” reperin duke i këshilluar të mos merret me të, ndërsa më pas shpërthen në sharje kundrejt “S4mm”.

“Ju kisha lut të rrini në punën tuaj, bëni muzikë të mirë, bëni hite edhe jua jap dorën. Mos se…” – shprehet ndër të tjera Stresi, siç mund ta dëgjoni në video.

Ende nuk dihet ç’ka ndodhur saktësisht mes dy reperëve dhe cila është arsyeja konkrete që i ka shtyrë të bëjnë këto “diss-e”, megjithatë presim ta mësojmë sa më shpejt.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...