Cecilia Rodriguez mbush 30-vjeç, ‘festë’ në karantinë me Ignazio Moser

E Enjte, 19 Mars 2020 15:30

Ditëlindje në karantinë për Cecilia Rodriguez, që po qëndron në Trentino me të fejuarin e saj Ignazio Moser. Në vilën e tij të dy po kalojnë ditë të qeta, me përkëdhelje, shaka dhe punë të vogla. Edhe pse festa e ditëlindjes së 30-vjetorit nuk është ajo që kishte ëndërruar, showgirli argjentinas nuk mund të ishte më e lumtur se kaq.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së bashku me Ignazio ajo është në qiellin e shtatë dhe në rrjetet sociale Cecilia nuk e humb rastin për ta kujtuar. Teksa falenderon fansat e shumtë për dashurinë dhe urimet në këtë ditë, Rodriguez shkruan: Një nga tre dëshirat e mia shkon për ty Nachito, një tjetër për familjen time dhe e fundit për universin. Uroj që gjithçka të kalojë sa më shpejt.

Ndërkohë 30 vitet e mia erdhën, nuk munda t’i ndaloj, por jam vërtetë e lumtur, sepse nëse shoh prapa, jam bërë gruaja që gjithmonë kam dashur të jem. Falemiderit të gjithëve’.Ndërsa nga ana tjetër, Moser ka ndarë një foto romantike së bashku me Chechu e tij me një dedikim shumë të ëmbël:’Urime zemra ime, jam kaq krenar për ty dhe për gruan që ti je bërë!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shkon në 68 numri i viktimave në Greqi, Zv.ministri i Shëndetësisë: Përhapja e COVID-19 është aq e madhe sa asnjë sistem shëndetësor nuk mund ta përballojë

Politikë

Shkon në 68 numri i viktimave në Greqi, Zv.ministri i Shëndetësisë: Përhapja e COVID-19 është aq e madhe sa asnjë sistem shëndetësor nuk mund ta përballojë

Ekspertët thonë se Greqia është optimiste sa i përket evolucionit të koronavirusit, por theksojnë gjithashtu se se: “nuk duhet të jemi të vetëkënaqur, sepse atëherë virusi do të na shkatërrojë”. Mediat greke...

Veseli: Qeveria në ikje të riatdhesojë shtetasit e Kosovës

Bota Shqiptare

Veseli: Qeveria në ikje të riatdhesojë shtetasit e Kosovës

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli i ka bërë thirrje qeverisë në detyrë që Kosovës, që sa më parë t`iu gjendet në ndihmë e të marrë masa për...

Pretendoi se ishte minoritar, por pala greke nuk e lejoi të kalonte kufirin

Aktualitet

Pretendoi se ishte minoritar, por pala greke nuk e lejoi të kalonte kufirin

Një banor i Sarandës, ka ndjerë shqetësime dhe pa u drejtuar fare në spitalin e Sarandës për të parë gjendjen e tij tentoi të ikte në Greqi, sipas tij për...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!