Foto/ Marina Vjollca e lumtur në krahët e Getit

Tuesday, 24 Prill 2018 19:15

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një nga çiftet më të dashura dhe më të përfolura të showbizit.

Por shumë rrallë e shohim çiftin të postojë foto së bashku.

Edhe pse të dy janë shumë aktiv në Instagram , duke postuar foto nga jeta e tyre private apo dhe thjesht për t’i lajmëruar fansat në lidhje me projekte të ndryshme.

Së fundmi Marina ka ndarë një foto ku është dhe bashkëshorti i saj Getoari.

Edhe pse ka kaluar disa kohë nga dasma e tyre përrallore, çifti duket si në momentet e para, të lumtur dhe shumë të dashuruar.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shuhet profesori i tre kontinenteve, Agron Fico

Kulturë

Shuhet profesori i tre kontinenteve, Agron Fico

Shuhet në moshën 86-vjeçare albanologu dhe studiuesi i njohur Agron Fico. Lajmin e ka dhënë Akademia e Shkenca, teksa vlerëson maksimalisht figurën e Ficos, për kontributin e vyer të dhënë...

Prokuroria shpall moskompetencën për aksionin anti-drogë në Kukës, dosja kalon në SPAK

Politikë

Prokuroria shpall moskompetencën për aksionin anti-drogë në Kukës, dosja kalon në SPAK

Prokuroria e Kukësit ka shpallur moskompetencë në lidhje me dosjen e 19 të arrestuarve për trafik droge në Kukës. Dosja me 19 të arrestuar ka kaluar tashmë në duart e SPAK...

Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi e Vasili në zyrën e Bashës, i pranishëm edhe kryetari i PDIU

Politikë

Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi e Vasili në zyrën e Bashës, i pranishëm edhe kryetari i PDIU

Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili pas takimit me ambasadorët Yuri Kim, Luigi Soreca dhe Duncan Norman kanë shkuar në zyrën e Bashës. Dy të mandatuarit e opozitës për Këshillin Politik do...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!