×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Floriana Garo tregon linjat pas lindjes

Premte, 27 Prill 2018 16:31

Ish misi dhe moderatorja e njohur shqiptare Floriana Garo ka lindur një vajzë vetëm para një muaji.

Ajo gjatë kësaj periudhe nuk ka qenë shumë aktive në rrjetin e saj social Instagram por së fundmi ka postuar shumë foto.

Floriana nuk duket aspak si një grua që sapo ka lindur, por si një mis i vërtetë.

Format e saj trupore nuk kanë ndryshuar aspak, pasi ajo duket nuk super formë.

Për shumë femra është e vështirë të kthehen në format e tyre të mëparshme por kjo nuk ka ndodhur për moderatoren.

E veshur me një fustan lelja, e gjatë dhe e hollë Floriana di si t’ja zbukurojë ditën fansave të saj.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kontjana Kuçi/Më 25 prill Durrësi do i thotë JO sektit abuziv të betonit dhe korrupsionit.

Politikë

Kontjana Kuçi/Më 25 prill Durrësi do i thotë JO sektit abuziv të betonit dhe korrupsionit.

Vetëm korrupsion, vjedhje dhe abuzime me rrugë që prishen e ndryshohen vazhdimisht vetëm për t’u shtruar me beton e për afera korruptive. Banorët e Durrësit janë të revoltuar për katraurën urbanistike...

Bahri Shaqiri: Më 25 prill nis rindërtimi dhe shpresa për Shijakun, Durrësin dhe mbarë Shqipërinë

Politikë

Bahri Shaqiri: Më 25 prill nis rindërtimi dhe shpresa për Shijakun, Durrësin dhe mbarë Shqipërinë

  Përfaqësuesi i LSI për Shijakun, Bahri Shaqiri ka publikuar një video nga Erzeni dhe shkruan se ky lumë po ndotet gjithnjë e më shumë. Nga ana tjetër, Shaqiri thotë se pallatet...

Presidenti Meta: Manastiri i Shën Gjon Pagëzorit në Dibër të Madhe, qendër e rëndësishme pelegrinazhi

Politikë

Presidenti Meta: Manastiri i Shën Gjon Pagëzorit në Dibër të Madhe, qendër e rëndësishme pelegrinazhi

  Presidenti Ilir Meta ka vizituar Manastirin e Shën Gjon Pagëzorit, në Mbiguri së Dibrës së Madhe, i cili është një nga objekte fetare më të rëndësishme për besimtarët ortodoksë. Gjatë takimit...