×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Dikur thoshte se dashuria ishte për injorantët, tashmë Kastro kërkon nuse!

Premte, 27 Prill 2018 18:26

Kantautori Kastro Zizo i ftuar në emisionin “Top Show Magazine” deklaroi se asnjëherë nuk kishte rënë në dashuri dhe dashuria ishte për injorantët.

Kjo deklaratë e tij ka bërë xhiron e portaleve dhe duket se ai është “penduar” për çka ka thënë. Përmes një shkrimi në Storyn e tij në Instagram Kastro shprehet:

“Miq dhe armiq nisur nga deklarata ime e fundit mbi mos dashurimin tim në jetë i kam nja 2 fjalë: Media është një gënjeshtër e madhe kështu që mos besoni çdo gjë që thuhet.  Shpeshherë gjërat bëhen për show apo blasfemi momentale. Do thoni ju pse e bëre? Se ashtu mu tek se i kam mundësitë për ta bërë. Kam dashuruar shumë në jetë dhe do vazhdoj ta bëj! Bëni dashuri dhe dashuroni. P.S jam në kërkim të një super goce për ta martuar,”-përfundon Kastro.

Aktualisht ai ka dy fëmijë nga dy martesat e tij të mëparshme.

fg 1524820409 1106567

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kontjana Kuçi/Më 25 prill Durrësi do i thotë JO sektit abuziv të betonit dhe korrupsionit.

Politikë

Kontjana Kuçi/Më 25 prill Durrësi do i thotë JO sektit abuziv të betonit dhe korrupsionit.

Vetëm korrupsion, vjedhje dhe abuzime me rrugë që prishen e ndryshohen vazhdimisht vetëm për t’u shtruar me beton e për afera korruptive. Banorët e Durrësit janë të revoltuar për katraurën urbanistike...

Bahri Shaqiri: Më 25 prill nis rindërtimi dhe shpresa për Shijakun, Durrësin dhe mbarë Shqipërinë

Politikë

Bahri Shaqiri: Më 25 prill nis rindërtimi dhe shpresa për Shijakun, Durrësin dhe mbarë Shqipërinë

  Përfaqësuesi i LSI për Shijakun, Bahri Shaqiri ka publikuar një video nga Erzeni dhe shkruan se ky lumë po ndotet gjithnjë e më shumë. Nga ana tjetër, Shaqiri thotë se pallatet...

Presidenti Meta: Manastiri i Shën Gjon Pagëzorit në Dibër të Madhe, qendër e rëndësishme pelegrinazhi

Politikë

Presidenti Meta: Manastiri i Shën Gjon Pagëzorit në Dibër të Madhe, qendër e rëndësishme pelegrinazhi

  Presidenti Ilir Meta ka vizituar Manastirin e Shën Gjon Pagëzorit, në Mbiguri së Dibrës së Madhe, i cili është një nga objekte fetare më të rëndësishme për besimtarët ortodoksë. Gjatë takimit...