×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Do habiteni, Lorik Cana ndryshon look

Premte, 04 May 2018 20:47

Prej disa kohësh, futbollisti i mirënjohur shqiptar, Lorik Cana, është zhvendosur në Itali, ku po jeton me bashkëshorten e tij me origjinë italiane, Monica.

Ai qëndron herë pas here aktiv në profilin e tij në Instagram dhe një postim të fundit ka lajmëruar fansat se është kthyer këto ditë në Prishtinë. Mirëpo, ajo që të gjithë i habiti është pamja e re e Lorikut.

Ai shfaqet në Instastory me karfica e fjongo ngjyrë rozë në kokë, me të cilat ka mbledhur flokët, duke pësuar një ndryshim total në pamje.

“Stil i ri flokësh për dajën”- ka shkruar futbollisti, duke lënë të kuptohet se ka qenë një fëmijë që ka eksperimentuar me lookun e tij.

640 0 5aec3bd2c88f4

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi