×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Surprizon moderatorja shqiptare, jam single

Premte, 04 May 2018 21:09

Pyetja më e shpeshtë që i drejtohet personazheve të ekranit është: “A ke një lidhje apo single?” Sepse publiku është shumë i interesuar për këtë pjesë. Kur flasim për vajzat e njohura, interesi bëhet edhe më i madh, ndërsa këtë herë ka qenë radha e Einxhel Shkirës për të rrëfyer mbi këtë aspekt të jetës.

E ftuar tek ‘Rudina’, moderatorja ka folur për televizionin, eksperiencën si modele, ashtu sikurse dhe për përfshirjen në biznes. Me dëshirën për të vijuar më tej me të ardhurat e veta, për t’u shkëputur kështu financiarisht nga familja, pyetja e famshme ka ardhur edhe për Einxhelin. Moderatorja ka thënë se nuk është aktualisht në një lidhje: “Single. Madje jam shumë single. Domethënë i jam përkushtuar totalisht vetes dhe nuk kam hapësirë momentalisht për dikë tjetër në jetën time”.

E megjithatë, pas kësaj përgjigje, Shkira ka pranuar: “Është dikush që më pëlqen, por përpos kohës, jetojmë edhe në distancë, kështu që është diçka që nuk do të ndodhë kurrë.” Me gjithë insistimin e Rudinës për të mësuar diçka më tepër, Einxhel ka zbuluar vetëm që pëlqimi është i dyanshëm dhe që personi në fjalë nuk është personazh publik. Plot sinqeritet, Einxhel!

Modifikuar më Premte, 04 May 2018 21:12

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi