Kujt i kërkon Arilena Ara ta përqafojë?

Saturday, 05 May 2018 13:39

Arilena Ara ka zgjedhur ti bëjë një dedikim babait të saj në ditën e tij të lindjes duke postuar një video në Instagram. I ati ka disa vite që nuk jeton më.

Ndaj në këtë ditë të shënuar, Arilena ka vendosur ta kujtojë të atin me një video që ka emocionuar këdo që ka rastisur së fundmi në profilin e saj.

Në videon e postuar, artistja shihet në skenën e spektaklit “Gjeniu i vogël” kur ishte fare e vogël në moshë dhe gëzonte së bashku me të atin e ndjerë arritjet në muzikë.

“Edhe njëherë t’më përqafoje babi… Gëzuar ditëlindjen në parajsë!”-shkruan Arilena në përshkrimin e videos tepër prekëse, në momentet e fundit të së cilës këngëtarja dhe babai i saj shihen të parqafuar në skenën e spektaklit.

Video

Edhe njehere t’me perqafoje, babi.. Gezuar ditelindjen ne parajse!

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...