Pas lajmeve dhe supozimeve të shumta nga mediat rozë, ishte vetë reperja që e konfirmoi ndarjen , duke thënë ndër…
Liam Hemsworth harron Miley Cyrus. Pas ndarjes së bujshme nga marrëdhënia 10-vjeçare me këngëtaren e njohur aktori amerikan u fotografua…
Ndonëse artistët janë të destinuar që t’i argëtojnë të tjerët, shpesh ata janë vet personat që vuajnë nga pasojat e…
Adele u ka dërguar fansave ‘sinjale’ se po publikon këngë të re, qysh javën e ardhshme. Ajo ka qenë duke e…
Me rolin e postierit në programin “Dua të të bëj të lumtur”, Oni Pustina nuk kishte si të mungonte në…
Moderatorja Kiara Tito vazhdon të jetë shumë e komentuar për jetën private edhe pse gjatë gjithë kësaj kohe është përpjekur…
Big Mama është një nga këngëtaret më energjike shqiptare. Ajo është një nga ato personazhe që nuk i pëlqen ta…
Rreth 26 vite më parë në të gjitha mediat botërore u lakua gjatë rrëzimi në pasarelë i modeles së njohur…
Pasi arriti shifrën e 100 milionë klikimeve me këngën “New Rules” dhe renditjes në vend të parë të “Offical UK…
Rudina Dembacaj kohët e fundit është  përfolur për një ndarje  nga  bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj, ku thuhet se shkak…
Këngëtarja shqiptare e cila ka një karrierë shumë të suksesshme jashtë vendit , tashmë njihet nga e gjithë bota. Ajo…
Momente frike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut…

Lajmet e fundit

“Rama vazhdon turin prej sheiku”, Këlliçi: Kryeministri ka ikur për të mos dhënë llogari para shqiptarëve

Politikë

“Rama vazhdon turin prej sheiku”, Këlliçi: Kryeministri ka ikur për të mos dhënë llogari para shqiptarëve

Kryetari i FRPD Belind Këlliçi me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se Edi Rama vazhdon turin prej sheiku në Riad. Këlliçi thekson se kryeministri po zhvillon këtë tur në...

Kamioni përplas makinën me dy shqiptarë në Greqi, vdes njëri

Bota Shqiptare

Kamioni përplas makinën me dy shqiptarë në Greqi, vdes njëri

Një shqiptar ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur në një aksident të rëndë në Greqi. Siç bën me dije policia helene, aksidenti automobilistik, që i mori jetën një 49-vjeçari...

Kushtet në konvikte, studentët: Gjendja katastrofike

Aktualitet

Kushtet në konvikte, studentët: Gjendja katastrofike

Konviktet në të cilat jetojnë studentët nuk plotësojnë as kushtet minimale ndërsa studenteve u duhet që të ndeshen me probleme nga më të ndryshmet. Edhe pse konviktet iu nënshtruan rikonstruksionit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!