×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Ylli i muzikës, Justin Timberlake këtë herë është vënë në qendër të vëmëndjes së rrjeteve sociale për takimin me fansen…
Aktorja italiane, Monika Beluçi përgënjeshtroi sot dyshimet për deklarim të rremë në organet tatimore që rëndojnë mbi të, duke denoncuar…
Vendosi të zgjedhë lumturinë familjare para asaj që i ofronte zemra e Justin Bieber dhe ishte pikërisht mamaja e saj…
Sot është një ditë e veçantë për çiftin e njohur, këngëtaren Nora Istrefi dhe bashkëshortin e saj Robert Berisha sepse…
Këngëtari nga Kosova, Butrint Imeri ka publikuar projektin e ri muzikor “Ma Cherie” që përkthehet Dashuria Ime. Ai ka vijuar…
Babai i Meghan Markle, Thomas Markle thuhet se nuk do të marrë pjesë në dasmën e së bijës, me princin…
Jemi mësuar ta shikojmë si një super femër ku edhe pas lindjes, na ka treguar se vazhdon akoma të ruajë…
Një djalë 26-vjeçar është arrestuar ditën e kaluar pasi ka hyrë me forcë në rezidencën e Rihanna-s duke prishur sistemin…
Aktorja e famshme Kristen Stewart është shfaqur shumë e lodhur në tapetin e kuq të Kanës.Stewart erdhi në festivalin e…
Nuk është çudi që Bleonën ta shohim mjaft provokuese dhe pothuaj pa rroba në daljet e saj të rëndësishme për…
Dasmat kushtojnë, por kur bëhet fjalë për një dasmë mbretërore shpenzimet arrijnë në nivele të tjera. Ekspertët britanikë kanë bërë…
Carla Bruni ka marrë pjesë në galanë për bamirësi Fashion For Relief, e organizuar në Cannes nga Naomi Campbell. Në…

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...