Eugent Bushpepa e pushtoi skenën gjatë provave të para të Eurovizionit dhe ato të dytat në Lisbonë të Portugalisë, nuk…
Me të hyrë Kejvina sot në skenë, Arian Çani tentoi ta puthte në buzë, por velina u largua me shpejt…
Angela Martini ka postuar foto provokuese nga Milano. Në insta story ajo ka publikuar foto ku duken këmbët elegante. Mesa…
Para 6 vitesh Rita Ora, këngëtarja  me famë botërore, me prejardhje shqiptare ka ngritur në këmbë gjithë publikun e Tiranës.…
Modelja amerikane Stormi Michele, njëkohësisht edhe modele seksi e Play Boy, është shprehur se është tifozë e futbollit amerikan, por…
Edicioni i 15 i ‘reality show-t’ më të ndjekur në Itali, ‘Grande Fratello’ vijon të jetë spektakolar dhe të ‘mbërthejë’…
Vin Diesel konfirmoi se kapitulli i nëntë i sagës “Fast & Furious” ka shumë mundësi që të xhirohet në Afrikë.…
Enca Haxhia gjithmonë publikon foto provokuese në Instagram, edhe kur objektivi nuk është trupi i saj. Kësaj here ajo ka…
Që pas ndarjes nga ish-bashkëshorti i saj, aktorin Vincent Cassel, e bukura Monica Bellucci është shfaqur shumë pak, duke bërë…
David Beckham vetëm pak ditë më parë festoi 43-vjetorin e lindjes.Dhe ish-ylli i futbollit ka ndarë me fansat në rrjetet…
Ylli i “Keeping up with the Kardashians” ka vendosur t’i japë edhe një tjetër shans partnerit të saj tradhëtar Tristian…
Në një intervistë të dhënë kohëve të fundit, Rihanna është shprehur se marrëdhënia me Chris Brown ka qenë e pavlefshme…

Lajmet e fundit

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

Politikë

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

  Fluksi i madh i emigrantëve shqiptarë që po përpiqen të hyjnë ilegalisht në Britaninë e Madhe, ka detyruar ligjvënësit atje të kërkojnë rikthim të skemës së Ruandës. Plani parashikon që individët...

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

Politikë

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

  Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi është larguar nga zyra e tij para fillimit të protestës për vdekjen e 7-vjeçares në Himarë, e cila u përplas nga skafi i drejtuar nga...

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

Aktualitet

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

  Gushti parashikohet të jetë muaji më i nxehtë i vitit dhe shumë prej nesh kanë nisur tashmë pushimet verore me zonat bregdetare janë destinacionet e preferuara.Disa zgjedhin Shqipërisë, ndërsa disa...