Angela Martini ka postuar foto provokuese nga Milano. Në insta story ajo ka publikuar foto ku duken këmbët elegante. Mesa…
Para 6 vitesh Rita Ora, këngëtarja  me famë botërore, me prejardhje shqiptare ka ngritur në këmbë gjithë publikun e Tiranës.…
Modelja amerikane Stormi Michele, njëkohësisht edhe modele seksi e Play Boy, është shprehur se është tifozë e futbollit amerikan, por…
Edicioni i 15 i ‘reality show-t’ më të ndjekur në Itali, ‘Grande Fratello’ vijon të jetë spektakolar dhe të ‘mbërthejë’…
Vin Diesel konfirmoi se kapitulli i nëntë i sagës “Fast & Furious” ka shumë mundësi që të xhirohet në Afrikë.…
Enca Haxhia gjithmonë publikon foto provokuese në Instagram, edhe kur objektivi nuk është trupi i saj. Kësaj here ajo ka…
Që pas ndarjes nga ish-bashkëshorti i saj, aktorin Vincent Cassel, e bukura Monica Bellucci është shfaqur shumë pak, duke bërë…
David Beckham vetëm pak ditë më parë festoi 43-vjetorin e lindjes.Dhe ish-ylli i futbollit ka ndarë me fansat në rrjetet…
Ylli i “Keeping up with the Kardashians” ka vendosur t’i japë edhe një tjetër shans partnerit të saj tradhëtar Tristian…
Në një intervistë të dhënë kohëve të fundit, Rihanna është shprehur se marrëdhënia me Chris Brown ka qenë e pavlefshme…
Ditën e kluar një foto e postuar nga këngëtari Elgit Doda ka bërë xhiron e rrjetit për shkak se në…
Bill Cosby dhe Roman Polanski janë përjashtuar nga Akademia Amerikane e Arteve Filmike dhe Shkencës. Organizata prestigjioze, e cila organizon…

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...