VIDEO/ Ajaksi i mrekullive kalon në epërsi ndaj Totenhemit

Tuesday, 30 Prill 2019 21:25

Minuta e 15-të e ndeshjes Totenhem-Ajaks dhe holandezët kanë kaluar në epërsi. Ka qenë një këmbëngulje e gjatë e skuadrës së Ten Hag që u konkretizua me pasimin e shkëlqyer të Zijek për Van de Bek, që thyen Loris me një goditje të zgjuar.

FORMACIONET

Totenhem (3-4-2-1): Loris; Sançez, Alderuild, Vertonghen; Tripier, Uaniama, Eriksen, Rouz; Dele, Lukas; Jorente. Trajner: Poçetino.

Ajaks (4-2-3-1): Onana; Veltman, De Ligt, Blind, Taljafiko; Shëne, De Jong; Zieh, Van de Bek, Neres; Tadiç. Trajner: Ten Hag.

Modifikuar më Tuesday, 30 Prill 2019 21:28

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrëfimi i dhimbshëm: Burri i parë ishte i martuar me dy fëmijë, i dyti iku pa e ditur që isha shtatzënë

Aktualitet

Rrëfimi i dhimbshëm: Burri i parë ishte i martuar me dy fëmijë, i dyti iku pa e ditur që isha shtatzënë

“Historia ime” ka sjellë ditën e sotme historinë e dhimbshme të një gruaje, e cila u martua në moshën 33-vjeçare me një person që e njohu përmes vajzës së xhaxhait. Kushtet...

Izraeli sërish në zgjedhje

Globi

Izraeli sërish në zgjedhje

Parlamenti izraelit vendosi që vendi të mbajë zgjedhje të reaj më 2 mars të vitit që po vjen, të tretat me radhë në më pak se një vit, pasi që...

I bënë pritë pasi tërhoqi paratë nga banka, maskat i vjedhin 15 mijë euro

Aktualitet

I bënë pritë pasi tërhoqi paratë nga banka, maskat i vjedhin 15 mijë euro

Një grabitje me armë zjarri është regjistruar mbrëmë në Burrel, ku pre e sulmit ka rënë një person që sapo kishte dalë nga banka. Sipas “News 24”, disa persona të maskuar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!