Atletiko e do si huazim, një skuadër gjermane kërkon Hysajn

Hënë, 01 July 2019 10:51

Hysaj do të largohet, por nuk dihet se ku. Skuadrat që duan shërbimet e mbrojtësit shkodran janë të shumta dhe kësaj liste të gjatë i shtohet një tjetër pretendent.

Bëhet fjalë për gjermanët e Shalkes dhe rusët e Zenitit, të cilët kërkojnë informacione dhe ndjekin me vëmendje zhvillimet rreth mbrojtësit të Napolit. Ideja e Atletikos për ta huazuar nuk u ka pëlqyer aspak italianëve, të cilët kanë thënë menjëherë “jo” dhe nuk i kanë vazhduar më bisedimet.

Atletiko gjendet në një moment jo të mirë në aspektin financiar pasi do të transferojë Zhoao Feliksin për 120 milionë euro dhe nuk ka paratë e duhura edhe për Hysajn. Në ditët e ardhshme pritet të ketë më shumë zhvillime rreth të ardhmes së mbrojtësit të Kombëtares shqiptare, pas të cilit është edhe Juventusi dhe Roma.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kryeministri Rama foli në parlamentin karagjoz, ku opozita duartrokiste shefin e Rilindjes

Politikë

Kryeministri Rama foli në parlamentin karagjoz, ku opozita duartrokiste shefin e Rilindjes

Kryeministri Rama foli në parlamentin karagjoz, ku opozita duartrokiste shefin e Rilindjes Kryeministri Rama foli sot në parlament se i jap të drejtë Murrizit, Hajdarit, Gjuzit dhe të tjerëve për kërkesat...

PAA:Shqipëria mund tё shkasë nё neo-diktaturë. Rama, lideri i dështuar qё kopjon diktatorёt

Politikë

PAA:Shqipëria mund tё shkasë nё neo-diktaturë. Rama, lideri i dështuar qё kopjon diktatorёt

  TIRANEReferuar raprortit të Freedom House, Partia Agrare Ambientaliste (PAA), paralajmёron mundёsinё e rikthimit tё neo-diktaturёs nga Rama. Në një deklaratë për mediat, PAA apelon që të rinjtë, shoqëria civile dhe grupet...

LËKUNDJE TËRMETI NË QYTETIN E KORÇËS, JA SA ISHTE MAGNITUDA

Aktualitet

LËKUNDJE TËRMETI NË QYTETIN E KORÇËS, JA SA ISHTE MAGNITUDA

Mëngjesin e sotëm janë regjistruar lëkundje tërmeti në qytetin e Korçës. Lëkundja u regjistrua rreth orës 08:30 me magnitudë 3,5 të shkallës Rihter, sipas Qendrës Europiane të Tërmeteve. Epiqendra e lëkundjes së...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!