Një shqiptar drejt Premier League

Tuesday, 06 August 2019 09:52

E ardhmja e Albian Ajetit sipas të gjitha gjasave do të jetë në Angli. Duke iu referuar lajmeve që raportojnë mediat në ishull, sulmuesi i Baselit do të transferohet në Angli por nuk dihet ende se te cila skuadër West Ham apo West Bromwich Albion.

Të dyja klubet kanë arritur akordin me Baselin për të blerë kartonin e lojtarit për shumën e 10 milionë eurove, por tashmë topi kalon te talenti shqiptar i cili luan për përfaqësuesen e Zvicrës. Do të jetë vetë vëllai i mbrojtësit të kombëtares kuqezi Arlind Ajeti ai që do të vendosë se cili do të jetë destinacioni i tij i ardhshëm mes West Ham dhe West Bromwich.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dafina Duti bëhet nënë për herë të dytë

Lifestyle

Dafina Duti bëhet nënë për herë të dytë

Në shtator të këtij viti, këngëtarja Dafina Duti tregoi për here të parë se ishte në pritje të ëmbël. Këngëtarja u shpreh e emocionuar se nga martesa e saj e...

“Dokument nga 9 vende të BE për zgjerimin”, Gjosha: Propozimet të jenë më konkrete, të ketë afate e mbështetje financiare

Politikë

“Dokument nga 9 vende të BE për zgjerimin”, Gjosha: Propozimet të jenë më konkrete, të ketë afate e mbështetje financiare

Ish-ministrja e Integrimit Klajda Gjosha flet për një dokument të përgatitur nga 9 vende të BE për procesin e zgjerimit si një alternativë ndaj dokumentit francez të dalë më herë. Ndërkohë...

Rrëfimi prekës i babait: Xhesika sikur e kishte ndjerë vdekjen nga tërmeti

Aktualitet

Rrëfimi prekës i babait: Xhesika sikur e kishte ndjerë vdekjen nga tërmeti

Lëkundjet e errëta të 26 nëntorit zgjuan njerëzit nga gjumi. Frika, nxori jashtë shtëpive mes mijëra shqiptarëve edhe Xhesika Biqikun. Teksa dilte, në terr tullat e pallatit goditën në kokë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!