Skriniar mbrojtësi më i shtrenjtë në botë, zbulohet plani dhe shifrat e Pep Guardiola!

Hënë, 09 September 2019 19:49

Pep Guardiola po kërkon të gjejë një zgjidhje përfundimtare për mbrojtjen e tij, që së fundi është prekur edhe nga dëmtimi i Laporte.

Mësohet se trajneri spanjoll do të kërkojë që të marrë një mbrojtës të fortë që në janar, për këtë është piketuar Milan Skriniar, prej dy sezonesh.

Inter nuk e konsideron shitjen e tij, aq më pak në janar, por “Daily Expres” shkruan se Manchester City verën e ardhshme do të ofrojë 100 milionë paund për sllovakun dhe zikaltrit do të jenë të dorëzuar para një oferte të tillë.

Me këtë shifër Skriniar do bëhej mbrojtësi më i shtrenjtë në historinë e futbollit, rekord që e vendosi këtë verë Harry Maguire, me 87 mln paundët që shpenzoi Manchester United për të.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tregime të moshës së rinisë/Mbresa nga libri ”I tillë jam”, i prozatorit shqiptaro-amerikan, Shefqet Meko

Kulturë

Tregime të moshës së rinisë/Mbresa nga libri ”I tillë jam”, i prozatorit shqiptaro-amerikan, Shefqet Meko

TREGIME TË MOSHËS SË RINISË – Mbresa nga libri ” I tillë jam”, i prozatorit shqiptaro-amerikan, Shefqet Meko- PROMOTED CONTENT     Nga Fuat Memelli Boston-SHBA Kisha lexuar plot shkrime të Shefqet Mekos, qysh kur ai hyri...

Pesë kuzhinierë shqiptarë bëhen bashkë në Itali, ja gjesti mbresëlënës që bëjnë për të prekurit nga tërmeti

Aktualitet

Pesë kuzhinierë shqiptarë bëhen bashkë në Itali, ja gjesti mbresëlënës që bëjnë për të prekurit nga tërmeti

Pesë kuzhinierë shqiptarë do të gatuajnë në San Martino për familjet e prekura nga tërmeti. Nisma pritet të ndërmerret nga data 26 deri në 31 Janar në restorantin San Giminiano.  Mediat...

Merr flakë në lëvizje autobusi urban në Tiranë

Aktualitet

Merr flakë në lëvizje autobusi urban në Tiranë

Një autobus që kryente shërbimin urban në Tiranë ka marrë flakë në orët e pasdites. Autobusi mësohet se i përkiste linjës Kamzë-Tiranë.     Urbani ka marrë flakën në pjesën e pasme të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!