Aleks Morgan sulmon CR7: Përdhunimi? E ndihmojnë paratë që ka!

Hënë, 09 September 2019 22:36

Aleks Morgan është rikthyer të sulmojë Kristiano Ronaldon. Një nga futbollistet më të mira të botës dhe një prej 100 personave më me influencë në botë sipas “Times”, është rikthyer të flasë për yllin e Juventusit duke përdorur tone mjaft të ashpra kundrejt tij.

“Si futbollist është një prej më të mirëve në botë, por si burrë nuk është aspak i tillë. Ai është i akuzuar për përdhunim dhe ka mjaft prova për këtë çështje, por në fund paratë ndihmojë në çështje të tilla. Ronaldo është një prej futbollistëve më të mirë në botë, por profesioni nuk ka të bëjë aspak se cili je dhe se çfarë ke bërë”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Peng që prej të premtes, asnjë gjurmë për pukjanin.

Aktualitet

Peng që prej të premtes, asnjë gjurmë për pukjanin.

Një 48-vjeçar nga Puka, banues në zonën e Bathores, vazhdon të mbahet peng që prej paradites së djeshme, kur u fut me forcë në një makinë nga dy persona të...

Lirim të fortësh dhe shfryrje dosjesh/ Ç'ndodhi me hetimet për 3.4 mln euro

Aktualitet

Lirim të fortësh dhe shfryrje dosjesh/ Ç'ndodhi me hetimet për 3.4 mln euro

Drejtësia shqiptare po ‘dhuron’ ditët e fundit disa vendime që kanë tronditur opinionin publik. Kjo për shkak se po lirohen persona të cilësuar si me rrezikshmëri të lartë për publikun...

Zbulohet vaksina që ul kolesterolin e keq

Kuriozitete

Zbulohet vaksina që ul kolesterolin e keq

Një injeksion dy herë në vit që zvogëlon kolesterolin e keq për të mbrojtur zemrën është zgjidhja e kompanisë NHS me qendër në Britaninë e Madhe, shkruhet në faqen e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!