Neymar snobon përfundimisht Barçën, deklarata e fundit e brazilianit nuk ka nevojë për koment!

E mërkurë, 09 October 2019 20:09

Neymar Jr ishte padyshim një ndër emrat më të përfolur të merkatos që lamë pas, me brazilianin që kërkoi hapur një kalim te Barcelona, por që në fund nuk arriti të konkretizohej.

Tashmë, kur kanë kaluar diçka më shumë se një muaj nga mbyllja e merkatos, Neymar ka bërë një deklaratë që sipas gjasave mbyll çdo hipotezë rreth një rikthimi te Barcelona.

Ylli i PSG-së ka folur nga grumbullimi që është me kombëtaren e Brazilit dhe është shprehur se ndihet i lumtur tashmë në Paris dhe se do të luftojë për klubin francez me mish e me shpirt.

“Jam i lumtur te PSG. Të gjithë e dinë se çfarë ndodhi gjatë merkatos së kaluar, por sot jam i lumtur dhe ndihem rehat në klubin tim. Sezoni ka nisur mirë për mua. Do ta mbroj PSG-në me mish e me shpirt. Do të jap 100% në çdo ndeshje që të arrimë gjëra të mëdha”, përfundoi Neymar.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Lajm bombastik! Media spanjolle largon Ronaldon nga Juventusi, do të luaj në Angli

Sport

Lajm bombastik! Media spanjolle largon Ronaldon nga Juventusi, do të luaj në Angli

Cristiano Ronaldo është duke kaluar një nga moment më të errët në karrierën e tij. Luzitani po zhvillon një start sezoni për tu harruar me Juventusin. CR7 mund të largohet nga...

Tërmeti shkund jugun e Shqipërisë

Aktualitet

Tërmeti shkund jugun e Shqipërisë

Një tërmet me magnitudë 3.2 ballë ka lëkundur Sarandën dhe zonën jugore të vendit. Tërmeti me epiqendër në fshatin Aliko, 6 km në Jug-Lindje të Sarandës është ndjerë edhe në Delvinë...

Plagos vëllanë gjatë gjuetisë, e ngatërron me drerin

Aktualitet

Plagos vëllanë gjatë gjuetisë, e ngatërron me drerin

Dy vëllezër nga Michigan kishin shkuar së bashku për gjueti dhe ishin vendosur në kërkim të një dreri që njëri prej vëllezërve e kishte plagosur më herët. Ata ishin ndarë në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!