Kaosi te Napoli, rrezikohet stadiumi bosh në kampionat!

Premte, 08 November 2019 19:41

Situata aspak pozitive te Napoli, sherri mes futbollistëve dhe drejtuesit të klubit, por heshtja e Ancelottit, kanë bërë që tifozët të irritohen dhe rebelohen, duke protestuar dhe akuzuar skuadrën se po sillet si mercenare.

 

Axurrët janë grumbulluar për sfidën ndaj Genoas, por ajo që frikëson është se stadiumi "San Paolo" mund të jetë bosh, pasi tifozët ende nuk kanë blera bileta dhe shitja e tyre është tepër e ngadaltë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

UEFA publikon superpritjen e Berishës. Tifozët i japin 10 në faqen zyrtare (VIDEO)

Sport

UEFA publikon superpritjen e Berishës. Tifozët i japin 10 në faqen zyrtare (VIDEO)

Superitja e Etrit Berishës ndaj Francës u publikua edhe nga adresa zyrtare e UEFA-s në Facebook dhe rrjetet sociale, duke pyetur se çfarë note meriton nga 1-10 dhe për 99%...

16 persona të mbyllur në kontenierin e një trageti

Globi

16 persona të mbyllur në kontenierin e një trageti

Një zëdhënës i operatorit të linjës suedeze të trageteve Stena njoftoi se janë gjetur 16 persona të mbyllur në rimorkion e një trageti pasagjerësh që udhëtonte nga Franca për në...

Presidenti Trump: do t'i bëj publike të dhënat e mia financiare

Globi

Presidenti Trump: do t'i bëj publike të dhënat e mia financiare

Presidenti Donald Trump njoftoi të enjten se do të publikojë të dhëna mbi financat e tij përpara zgjedhjeve presidenciale të 2020, duke shtuar se i takonte atij të vendoste mbi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!