Theu karantinën, Bayern Munich gjobit yllin e ekipit, paratë do të shkojnë për spitalin e qytetit

E Enjte, 02 Prill 2020 10:35

Bayern Munich ka vendosur të gjobis Jerome Boateng, i cili të martën, pa lejen e klubit, theu rregullat e vendosura si pasoj e emergjencës nga Covid-19 duke dale në rrugët e qytetit.
Mbrojtësi gjerman u përfshi gjithashtu në një aksident me makinë atë ditë, fatmirësisht pa pasoja por që tërhoqi vëmendjen e të gjithë mediave. Klubi bavarez edhe në këtë rast mbetet unik, teksa ka vendosur që gjoba ndaj Boateng të shkoj për spitalin e qytetit.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...