ELIMINIMI I BRAZILIT NË 2016-ËN, RONALDINJO FAJËSON CARLOS-IN

Tuesday, 03 Prill 2018 13:43

Ish-ylli Brazilit dhe Barcelona-s, Ronaldinjo akoma nuk e di se çfarë po bënte Roberto Carlos në aksionin që çoi te goli i Thierry Henry, që solli eleminimin e “Seleçao”-n nga Kupa e Botës e 2006-ës.

Roberto Carlos u justifikua se ishte në pozicionin e duhur dhe se taktika la në baltë ekipin, duke ja hequr përgjegjësinë vetes.

Pavarësisht kësaj Ronaldinjo ka drejtuar gishtin pikërisht nga ai. “Akoma e pyes veten se çfarë po bënte Roberto Carlos në atë moment”, ka thënë Dinjo për “ESPNJ”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Aktualitet

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, Shqipja rrëfeu në studio se kur vajza e saj ishte 15 vjeç vendosi ta martonte. Gjërat po shkonin mirë deri...

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Aktualitet

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Rubrika ”Ka një mesazh për ty” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Valbona. Ajo është diagnostikuar me një sëmundje tumorale dhe prej disa vitesh është...

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Aktualitet

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht. Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!