CHAMPIONS/ DY NDESHJET E MBRËMJES/ SI DO JENË REZUTATET?

Tuesday, 03 Prill 2018 15:37

Një mbrëmje plot emocion do të jetë kjo e sotmja për adhuruesit e futbollit.Në orën 20:45 do të zhvillohen dy superndeshje për të cilatvështirë se mund të jepet një rezultat paraprak.

Juventus vs Real Madrid është ndeshje e cila pritet të ketë rekord audiece. Italianët me Bufon e duan patjetër kupën e Champions ndaj dhe pritet një përfaqësim shumë i mirë nga ta. Fitorja me cdo kusht është edhe synimi i madrilenëve të cilët me Ronaldon si sumluesin kryesor do të bëjnë të pamundurën për ta marrë.

4444444444

Sevilla vs Bayren është ndeshja  tjetër që do të zhvillohet mbrëmjen e sotme, takim i cili poashtu si i pari pritet të ketë numër të lartë audience. Spanjollët e Sevillës do të jenë përballë anglezëve të Bayren mbrëmjen e sotme. Rikthimi i Neuer i shtoi shpresat e Bayren-it për fitoren e Champions-it megjithatë edhe spanjollët nuk heqin dorë kurresesi nga rruga drejt kupës.

3333333333

Këto janë dy ndeshje që asnjëri prej nesh nuk duhet ti humbas, megjithatë duhet të tregoheni të kujdesshëm në vënien e basteve pasi rezultet e sotme janë të paimagjinueshme.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shqipëri, të dua por… A është ky qëndrimi i duhur?!

Politikë

Shqipëri, të dua por… A është ky qëndrimi i duhur?!

Nga Albana Muçaj Rrjetet sociale janë bërë aq të fuqishme, sa edhe media tradicionale si një gazetë, iu është “dorëzuar” atyre. Leximi i një artikulli, apo edhe statusi individual mbërrin tek...

Hapa në luftën kundër korrupsionit/ Mehmetaj ironi me Ramën: Rroftë Lideri ynë global

Aktualitet

Hapa në luftën kundër korrupsionit/ Mehmetaj ironi me Ramën: Rroftë Lideri ynë global

Organizata ndërkombëtare 'Transparency International' publikoi Indeksin e Perceptimit të Korrupsionit për vitin 2019, ku Shqipërinë e rendit në vendin e 106 me 35 pikë, duke humbur kështu 7 pozita nga...

Kina konfirmon 830 raste dhe 25 të vdekur nga virusi

Aktualitet

Kina konfirmon 830 raste dhe 25 të vdekur nga virusi

Komisioni Kombëtar i Shëndetit në Kinë tha të premten se janë 830 raste të konfirmuara të koronavirusit të ri në mbarë vendin dhe të paktën 25 njerëz kanë vdekur. Qeveria kineze...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!