Në një intervistë për “La Gazzeta dello Sport” presidenti i Realit të Madridit, Florentino Perez, ka deklaruar se pret që…
Është duke u luajtur ndeshja e fundit e javës së 28 të Superligës mes vlonjatëve dhe Skënderbeut në stadiumin “Flamurtari”.…
Rezultatet e fundit të skuadrës së Kamzës duke përfshirë humbjen e fundit me Kukësin ka bërë që drejtuesit e skuadrës…
Lojtarët e mirë janë synim për çdo trajner gjatë merkatos. Pep Guardiola dihet se është një nga ata trajnerë që…
Të gjithë adhuruesit e futbollit që kanë planifikuar për të shkuar me pushime në Maldive duhet më patjetër të bëjnë…
Goli më i bukur i javës në kampionatet europiane është shënuar nga një portier. Fjala është për gardianin e portës…
Merkato e futbollit ka vënë në lëvizje disa prej emrave më të lakuar. Shumat që ofrohen janë nga më marramendëset.…
Dy ishin ndeshjet e zhvilluara për superligë mbrëmjen e djeshme. Kamza priti në shtëpi Kukësin ndërsa Laçi priti Partizanin. Ndeshja…
Përballja e fundit e javës së 28-të do të zhvillohet midis Flamurtarit dhe Skëndërbeut, ku korçarët do të mundohen të…
Jo të gjithë mund tjë dalin ta imitojnë Ronaldon e aq më pak roveshtën e kryer nga ai. Një gazetar…
Sulmuesi i Atletico Madrid, Fernando Torres,  i njohur me pseudonimin ‘El Nino’, ka lajmëruar se ndeshja e fundit e ‘el…
Këtë rradhë nuk ka qenë as Messi e as Ronlado që kanë çmendur botën e futbollit. Jessica Silva futbollistja e…

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...