Yes, we can: Juventus me tredhëmbshin tregoi se mundet dhe Sarri me 3-1 kundër Udineses, mori përgjigjen e duhur nga…
Fusha e gjelbër veç rezultateve sportive vazhdon të prodhojë edhe dhunë. Rasti i fundit u shënua sot në Peqin. Takimi…
Kukësi ka shpërthyer me një poker golash përballë Teutës duke fituar me një rezultat të pastër 4-0 dhe duke marrë…
Andriy Shevchenko ka përmendur Paulo Maldinin si simbolin e Milanit. Ish-sulmuesi Ukrainas dha një intervistë për “La Gazzetta dello Sport”…
Në orën 19:00 do të luhet derbi i kryeqytetit, i vlefshëm për javën e 15-të të Kategorisë Superiore, mes Partizanit…
Guardiola dhe Manchester City mund të mos jenë një binom i gjatë në kohë. Që prej verës nisën zërat e…
Jyrgen Klop është një nga trajnerët më të mirë në botë, teksa diçka të tillë e konfirmojnë edhe sukseset e…
Sterling te City kishte gjithashtu vështirësi për të shënuar. Unë u largova nga Brazili shumë herët dhe po punoj shumë…
Minuta tensioni në Paris, në afërsi të Saint-Cloud, përpara ndeshjes Psg-Galatasaray në Champions League. Ndeshja dihej që ishte e rrezikut…
Si futbollist luajti suksesshëm me disa nga skuadrat më të mëdha në kontinentin Europian, David Beckham dëshiron që të njëtën…
Situata e djeshme te Skënderbeu nuk i ka pëlqyer aspak presidentit të Skënderbeut, Ardjan Takaj, që sot për mediat ka…
Pasi mundi Zlatan Ibrahimovicin në garën për golashënuesin në Major League Soccer dhe fitoi kampionatin në futbollin Amerikan, Carlos Vela…

Lajmet e fundit

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Aktualitet

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, Shqipja rrëfeu në studio se kur vajza e saj ishte 15 vjeç vendosi ta martonte. Gjërat po shkonin mirë deri...

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Aktualitet

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Rubrika ”Ka një mesazh për ty” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Valbona. Ajo është diagnostikuar me një sëmundje tumorale dhe prej disa vitesh është...

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Aktualitet

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht. Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!