×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

"Tradhëtoj të dashurin pas shpinës së tij’’, vajza tregon arsyen e 'fortë'...

Tuesday, 03 Prill 2018 19:03

Një vajzë I shkruan psikologës se bën seks me një tjetër djalë pas shpinës së të dashurit.

 

Vajza thotë se, ndjehet shumë keq pasi i fejuari e trajton shumë mirë por ‘’më pëlqen shumë dhe djali tjetër ‘’ pasi I dashuri flet për martesë dhe fëmijë. Kjo gjë më tremb është shprehur ajo.

 

Letra e plotë:

"Unë jam 24 vjeçe dhe I dashuri im është 37. Ne kemi sëbashku 8 muaj. Ai sillet shumë mirë me mua. Ne filluam të dilnim sëbashku, kur ai ishte shefi im për disa muaj.

 

Ai është i mrekullueshëm por flet gjithë kohën për martesën dhe fëmijët.

 

Unë nuk e kam shijuar mjaftueshëm jetën time që të mendoj për martesë.

 

Kam ndjenja të fortë për tëp or kam kuptuar që nuk e dua aq shumë sa mendoja. Së fundmi kam filluar të takoj një djalë më të ri se ai në moshë.

 

Djali që po takoj është 28 vjeç dhe ka një vajzë 10 vjeçe.

 

Kur vajza e tij nuk është në shtëpi, unë shkoj atje dhe kam bërë seks të mrekullueshëm me të prapa krahëve të të dashurit tim.

 

E di që ai nuk është i mirë për mua, pasi i trajton femrat shumë keq dhe ndjehem shum keq që po i gënjëj të dy por i dashuri im po më tremb shumë me këtë punën e martesës.

Modifikuar më Saturday, 14 Prill 2018 13:12

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

Politikë

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

  Pas dekretimit të datës së zgjedhjeve të pjesshme vendore më 6 Mars, Partia Socilaiste është vënë në lëvizje dhe ka përzgjedhur disa prej kandidatëve. Kryeministri Edi Rama ka vendosur që Majlinda...

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Kronikë

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Drejtuesi i kamionit ku u kap sasia prej 500 kg drogë e llojit marijuanë në Malin e Zi ka deklaruar se nuk kishte dijeni mbi praninë e lëndës narkotike, e...

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

Lifestyle

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

  Marka luksoze e modës Gucci është përballur me kritika për fushatën e saj të fundit për të cilën ka paraqitur tigra të vërtetë. Pasi janë publikuar disa foto të fushatës...