Akademiku Artan Fuga e ka komentuar situatën e COVID-19, parashikime dhe kurbën dhe shifrat si me kanabisin, që sipas tij…
Nga Andi BejtjaDeri dje, propagandën dhe gënjeshtrat për të ashtuqujturën ‘shembje dhe rindërtim’ të Teatrit Kombëtar mund t’i ripërsëriste edhe…
Sekti i anarkistëve që po qeveris ShqipërinëNga Bujar Nishani- Gangsteri në krye të qeverisë anarkiste u shfaq në ekranin e…
Na Artan Fuga, akademik Për dijeni : kryeministrit : Edi RamaPresidentit të Republikës : Ilir MetaKryetarit të partisë demokratike :…
Nga Bujar Nishani -    Mafia e ndërtimit dhe çirakët e saj në narkoqeveri nuk ndalen as ndaj fatkeqësisë së shqiptarëve të…
Nga Kastriot Islami -      Ky përfundim mund t’i duket dikujt i hiperbolizuar, por për më shumë se 60 përqind…
Presidenti i vendit Ilir Meta teksa doli në konferencë ku tha se kishte depozituar padi në Gjykatën Kushtetuese kundër vendimit…
Vendet e Ballkanit do të bien në recesion gjatë vitit 2020 për shkak të krizës së koronavirusit, me Shqipërinë e…
Nga Bujar Nishani -    Mafia ndërkombëtare dhe kontrolli i saj mbi politikën dhe shtetin shqiptar tashmë po shfaqet hapur ! Mafia…
Ish-ministri Tritan Shehu ka reaguar ndaj projektit të qeverisë “Rama” për legalizimin e hashashit. Shehu shprehet se qytetarët shqiptarë duhet…
Vendet e Ballkanit do të bien në recesion gjatë vitit 2020 për shkak të krizës së koronavirusit, me Shqipërinë e…

Lajmet e fundit

Meta i jep titullin 'Mjeshtër i Madh', Ferid Rragamit dhe Vildan Tufit

Politikë

Meta i jep titullin 'Mjeshtër i Madh', Ferid Rragamit dhe Vildan Tufit

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta vlerësoi me Titullin “Mjeshtër i Madh” dy figura të spikatura të sportit shkodran dhe atij kombëtar, futbollistin e shquar z.Ferid Rragami, si dhe atletin...

Reforma zgjedhore,Varhelyi:Duhet marrëveshje, kjo është thelbësore

Politikë

Reforma zgjedhore,Varhelyi:Duhet marrëveshje, kjo është thelbësore

Komisioneri i Zgjerimit të BE-së, Oliver Varhelyi ka reaguar në lidhje me reformën zgjedhore në Shqipëri. Me një mesazh në Twitter, ai shkruan se kjo është një reformë e rëndësishme.Sipas tij...

Tritan Shehu:Rama sot si “kofini mbas te vjelave” paraqet nje “fantazem spital” dhe keq perdor miliona!

Politikë

Tritan Shehu:Rama sot si “kofini mbas te vjelave” paraqet nje “fantazem spital” dhe keq perdor miliona!

  Kryeministri prezantoi sot nje “spital Covid 19”, ne nje strukture private ne Tirane, per te fshehur deshtimin e plote e shume dimensional te tij perpara epidemise.Se pari ai vecse paraqiti...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!