Presidenti Ilir Meta ka uruar sot gjithe besimtarët për Festën e Sulltan Novruzit! Me nje mesazh ne faqen e tij…
Ish-deputeti i PD-së, Tritan Shehu kujton zgjedhjet e para parlamentare të mbajtura më 22 mars të vitit 1992. Përmes një…
Tedi Blushi, Zëdhënës i Presidentit Ilir Meta, ka reaguar sot ndaj deklaratave të gazetarit Baton Haxhiu kundër kreut të shtetit.…
Sot kandidati i listës së LSI, Ralf Gjoni mori mandatin e deputetit. Por edhe u ngjyros paksa me bojë të…
Kur shqiptarët pyetjen se a mendojnë se korrupsioni është i përhapur në vendin e tyre, shumica dërrmuese e tyre mendojnë…
I ftuar në emisionin ‘Të paekspozuarit’ në Neës24, analisti Fatos Lubonja ka komentuar deklaratën e presidentit Ilir Meta se ai…
“Ne tani jemi të papunë, jemi të barabartë me njerëzit dhe do protestojmë. Të ecim përpara me atë që duam.…
Banorë të Unazës së Re dhe qytetarë të tjerë janë duke protestuar para Drejtorisë së Policisë së Tiranës duke kërkuar…
Nga Gjermania ku ndodhet i shtruar në një prej spitaleve të Berlinit, kryeministri Edi Rama u bë i gjallë vetëm…
Pas 4 ditësh “pushimi” në televizione dhe rrjetet sociale, si pasojë e sëmundjes së tij që e detyroi të shtrohej…
Policia e Tiranës ka shoqëruar me forcë Dorian Protoduari, banorin e Unazës së Re I cili mori pjesë në protestën…
Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, ka vijuar sulmet ndaj kryetarit të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj. Me anë të…

Lajmet e fundit

Lotaria Amerikane/U shty për shkak të pandemisë, pritet sot dalja e përgjigjeve

Aktualitet

Lotaria Amerikane/U shty për shkak të pandemisë, pritet sot dalja e përgjigjeve

  Të gjithë ata që kanë aplikuar për lotarinë amerikane dhe iu është dashur të presin dhe një muaj më tepër do të mund të mësojnë nga sot nëse janë fitues. Ndonëse...

FOTO/ Thaçi selfie me Ramën: Me Edin si çdoherë, pa protokoll...

Politikë

FOTO/ Thaçi selfie me Ramën: Me Edin si çdoherë, pa protokoll...

Gjatë vizitës së tij në Tiranë, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është takuar edhe me kryeministrin Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit në Prishtinë shkruan se takimi...

Gjykata e Apelit kthen në detyrë anëtarin e KPA-së, Luan Daci

Aktualitet

Gjykata e Apelit kthen në detyrë anëtarin e KPA-së, Luan Daci

Gjykata e Posaçme e Apelit kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar vendosi të ndryshojë vendimin e Gjykatës Kundër Korrupsionit dhe Krimit dhe ta rikthejë në detyrë anëtarin e KPA, Luan...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!