Ministria e Evropës dhe Punëve të Jashtme ka reaguar ditën e sotme pas zgjedhjes së Majlinda Bregut, në pozicionin e…
Partia Demokratike denoncoi dje kërcënimin me armë që i është bërë zyrtarit të saj, kryetar i grupit të punës për…
Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale e ka konsideruar degjenerim faktin që në një kohë…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka folur për mediat nga Përrenjasi lidhur me procesin e integrimit evropian dhe konkretisht hapjen…
Deputeti Dashamir Shehi i njohur për deklaratat e tij të drejtpërdrejta, është shprehur se një nga plagët më të mëdha…
Imagjinata dhe çmenduaria e ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj ka thyer çdo logjikë me propozimin në të fundit lidhur me…
Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari nga Durrësi, i cili shkruan se Vangjush Dako ka emëruar në disa…
Një skandal që vetëm ministrat e Edi Ramës mund ta bëjnë ka ndodhur në Ballsh. Skandalin e ka denoncuar ish-kryeministri…
Është mbledhur ditën e sotme grupi parlamentar i PD-së, ku ka marrë disa vendime të rëndësishme. Burime të gazeta 55…
Kryetari i Komisionit të Çështjeve të BE-së në Bundestagun gjerman Gunther Krichbaum ka ngjallur sërish debate në Tiranë pas deklaratës…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ditën e sotme një video, ku duket qartë sesi shteti i rilindësve u ka vënë…
Nëse je mjek, kontabilist, dentist, arkitekt apo inxhinier dhe i ofron këto shërbime përmes një subjekti tregtar, nga 1 prilli…

Lajmet e fundit

Tre të vrarë në Irak, vendi vazhdon të jetë në krizë

Globi

Tre të vrarë në Irak, vendi vazhdon të jetë në krizë

Në Bagdad forcat e sigurisë vranë të premten tre protestues dhe shpërndanë me forcë demonstruesit që mbanin të bllokuar portin kryesor të vendit pranë Basras. Forcat e sigurisë hapën zjarr dhe...

Nga cila ambasadë u kërcënua zëdhënësi i Ilir Metës

Politikë

Nga cila ambasadë u kërcënua zëdhënësi i Ilir Metës

Zbardhen të tjera detaje nga ngjarja e raportuar një ditë më parë fillimisht nga SYRI.net. Një bisedë telefonike mes zëdhënësit të Presidencës, Tedi Blushit dhe një zyrtari të ambasadës italiane...

Barça, kërkohet një zëvendësues për Suarez

Sport

Barça, kërkohet një zëvendësues për Suarez

Barcelona po përgatitet për të gjetur zëvendësuesin në një të ardhme jo shumë të largët të Luis Suarez. Uruguajani është një makineri golash por pak nga pak rendimenti i tij...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!