Klaudia Pepa fiton çmim me fotot e saj nudo

Saturday, 28 Prill 2018 21:17

U komentua gjatë për fotot nudo, por Klaudia Pepa u ka mbyllur gojën të gjithëve.

Pas setit fotografik ku shfaqej tërësisht nudo balerina ka ndarë në profilin e saj në rrjetin social “Instagram” një lajm që nuk pritej nga fansat. Ajo ka bërë të ditur se fotografitë e saj nudo, të shkrepura nga fotografi Renuar Locaj, janë vlerësuar me çmimin gold në konkursin e fotografisë “Pix De La Photographie Paris” realizuar në Francë.

Balerina e famshme ka publikuar foto të certifikatës që ka fituar fotografi dhe e ka shoqëruar me emoji ku duartroket.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.