Atalanta ka shkatërruar Valencian me rezulatatin 4-1, në ndeshjen e parë të 1/16-ve në Ligën e Kampionëve. Për italianët ishte…
Elseid Hysaj nuk kërkon të mungojë për asnjë arsye në sfidën e parë të raundit të 1/8-ave të Champions League…
Xhanpiero Gasperini përqafon të gjithë që i dilnin përpara, pasi ajo që bëri mbrëmë nuk ishte një vepër e bukur,…
Humbja nëtransfertën e Dortmundit rikthen polemikat te Paris SG. Në qendër të kritikave edhe një herë Tomas Tuchel. Jo vetëm…
Lojtarët që nuk paguhen nga klubet e tyre do të kenë një ndihmë nga FIFA. Nuk bëhet fjalë për shlyerje…
Champions League mbetet një turne i paparashikueshëm, fitorja 1-0 e Atletico Madrid përballë kampionëve në fuqi ishte konfirmimi i pastër,…
Te Tirana ka alarm gripi. Prej dy ditësh në stërvitje, mungojnë futbollistë për shkak të gjendjes gripale. Në stërvitjen e…
Dënimi i UEFA-s, që përjashton Man.City për dy vitet e ardhshme nga kompeticionet europiane mbetet tema më e nxehtë në…
Emri i Vedat Muriqit nuk shuhet asnjëherë edhe kur nuk është kohë merkatoje. Gjiganti i sulmit të Fenerbahçes po shkëlqen…
Presidenti Gaz Demi, menjëherë pas humbjes turpëruese në Lezhë, mori situatën në kontroll dhe ua bëri të qartë lojtarëve pikëpamjet…
Shumë thashetheme dhe pak gjëra konkrete. Lëvizjet që 16 skuadrat e kualifikuara në fazën e 1/8-ave kanë bërë në merkaton…
Jose Mourinho nuk mund të qëndroj pa lëshuar fjalë ndaj kundërshtarëve, ndërsa ato që shpreh portugezi menjëherë marrin një vëmendje…

Lajmet e fundit

8 muaj pa punë, Elton Deda: Po falimentojmë, shteti na ka denigruar dhe s’na përfill!

Politikë

8 muaj pa punë, Elton Deda: Po falimentojmë, shteti na ka denigruar dhe s’na përfill!

  Industria e muzikës është një nga fushat që është prekur nga pandemia e koronavirusit dhe pasojat kanë qenë të rënda për shumë muzikantë. Lidhur me këtë çështje me anë të...

Ish- deputeti i PD: Rama e ka futur vendin në qorrsokak të rrezikshëm. Koha për të zgjedhur po afron, duhet të ndryshojmë kurs!

Politikë

Ish- deputeti i PD: Rama e ka futur vendin në qorrsokak të rrezikshëm. Koha për të zgjedhur po afron, duhet të ndryshojmë kurs!

Ish- deputeti i PD, Agron Shehaj ka përmendur dy probleme të Shqipërisë dukë akuzuar si fajtor Edi Ramën. Shehaj thtoë se Shqipërisë po i ikin djemtë dhe vajzat më të mira...

Gjosha në Njësinë 5: Me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do t’i drejtohet qytetarëve me alternativën e saj për rikthimin e shpresës

Politikë

Gjosha në Njësinë 5: Me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do t’i drejtohet qytetarëve me alternativën e saj për rikthimin e shpresës

  Ish-ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka zhvilluar një takim me qytetarët në njësinë 5. Gjosha thotë se me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do...