Burrat, gratë dhe fëmijët infektohen njëlloj nga virusi i ri i koronës. Por burrat sëmuren shpesh më rëndë me…
Bashkimi Evropian nuk do të hapë kufijtë e jashtëm për shtetasit e shumicës së vendeve të Ballkanit Perëndimor, pas 1…
Në raportin e fundit për azilkërkuesit në Bashkimin Europian, Shqipëria vazhdon të jetë në vendet më të larta për azilantët.…
  Ndërrojnë jetë edhe dy pacientë me koronavirus te Spitali Infektiv, duke e çuar në 51 numrin total të viktimave…
Vijon të mbetet e lartë shifra e infektimeve nga koronavirusi në vendin tonë. Burimet bëjnë me dije se gjatë 24…
Shqipëria dhe Holanda janë dy shtetet kryesore në Europë që përmenden më shpesh për periudhën 2014-2018 si shtete të origjinës,…
Mjeku i njohur, Tritan Kalo, shprehet i revoltuar për ngritjen e akt-akuzave ndaj Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kreut…
 E shënuara është se FED invest  ka qenë  dhe mbetet aktiv për të lehtësuar pasojat e krizës që ka shkaktuar…
  Ministria e Shëndetësisë njoftoi për 78 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri nga 344 testime. Vijon të ketë…
  Policia ka shpërndarë dje me forcë dy protesta të ndryshme që zhvilluan dje në Tiranë dhe sot njoftoi se…
  Ndjehen lëkundje tërmeti në Tiranë.Lekundjet janë ndjerë reth orës 09:55 minutaNjoftimet e para bejne me dije se kishte nje…
Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në 24 orët e fundit janë shënuar 67 raste me koronavirus në vendin tonë dhe…

Lajmet e fundit

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Politikë

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Nard Ndoka ka ironizuar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke i thënë të bëhet president i Flamurtarit. Duke iu referuar deklaratës së kryetarit të PD, Lulzim...

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!