Selena Gomez është rikthyer në skenën e “American music awards”, pas shumë kohësh në luftë me depresionin e ankthin. Megjithatë…
“Një si ti unë doja, doja ta kem n’jetë…” është vargu që ka goditur më shumë publikun në baladën suprizë…
Prej kohësh tashmë këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë në një lidhje dashurie që është komentuar shumë në…
Ndodh shpesh që figura të njohura të ekranit të bëjnë xing me njëra-tjetrën e mesa duket këtë herë ka qenë…
Artisti Capital T do të sjellë nesër projektin e ri muzikor, të titulluar "Akull". Me anë të një njoftimi në…
Rita Ora duket ka vendosur të bëjë pak pushim nga muzika sepse është sëmurë dhe duhet të kujdeset për veten.…
French Montana nuk po kalon apsak ditë të lehta.Mbrëmjen e kaluar 35-vjeçari është dërguar me urgjencë në spitalin më të…
Manjola Nallbani vazhdon të mbetet sikur të ishte në të njëzetat e saj edhe pse tashmë i ka bërë 50-vjeç.…
Këngëtarja 17-vjeçare, Billie Eilish  bëri histori në  Grammys të mërkurën me gjashtë nominimet e saj për vitin 2020. Adoleshentja është…
Njihet për karakterin e një femre e cila nuk ka kufijë. E dashura e Mauro Icardit Wanda Nara është rikthyer…
Modelja e njohur britanike, Chloe Khan i ka lënë të gjithë pa fjalë me postimin e ri në rrjete sociale.…
Para disa javësh, një nga futbollistët më të talentuar të Real Madrid shpërndau këngën e sapopublikuar  të Taynës. 19 vjeçari…

Lajmet e fundit

“Furtunë” në Hipotekën e Beratit, KLSH kallëzon në Prokurori drejtues dhe ish-drejtues të institucionit

Aktualitet

“Furtunë” në Hipotekën e Beratit, KLSH kallëzon në Prokurori drejtues dhe ish-drejtues të institucionit

“Furtunë” në Hipotekën e Beratit, KLSH kallëzon në Prokurori drejtues dhe ish-drejtues të institucionit Shkelje në hipotekën e Beratit – KLSH kallëzon në Prokurori shumë punonjës të këtij intitucioni për “shpërdorim...

Virusi i Ebolës po përhapet me shpejtësi në këtë shtet, ja sa raste u shënuan

Aktualitet

Virusi i Ebolës po përhapet me shpejtësi në këtë shtet, ja sa raste u shënuan

Rastet me virusit vdekjeprurës Ebola janë rritur në Republikën Demokratike të Kongos. Punonjësit e kujdesit shëndetësor mbeten kryesisht larg nga vendet ku gjenden njerëzit e sëmurë, pasi militantët sulmuan kampin e...

Detaje të tjera nga atentati me armë në Peqin/ Një vit më parë u vranë tre persona në Bradashesh. Lidhja midis viktimave. Dyshime për..

Kronikë

Detaje të tjera nga atentati me armë në Peqin/ Një vit më parë u vranë tre persona në Bradashesh. Lidhja midis viktimave. Dyshime për..

Duhen edhe pak ditë që të mbushet një vit nga atentati me armë në Bradashesh të Elbasanit ku mbetën të vrarë tre persona, që një tjetër ngjarje e rëndë të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!