Nëpërmjet një postim në llogarinë e saj të “Instagram”-it, Rita Ora ka njoftuar për lajme të reja. Ajo ka bërë…
Çifti i njohur Big Basta dhe Vesa Luma  prej disa muajsh është larguar Shqipërisë për t’u zhvendosur në Zelandën e…
Teksa po drejtonte makinën, këngëtarja Eni Koçi është ndaluar nga policia, të cilët e kanë detyruar të japë provat që…
Albana Perhati, aktorja shqiptare u bë e njohur me rolin e saj si Shaqira, bashkëshortja e Avdiut (Vis Pupës) në…
Ditë më parë i gjithë rrjeti u trazua pasi u publikuan foto të vogëlushes së Kylie Jenner përkrah truprojes së…
Ata janë një ndër çiftet më simpatikë të showbiz-it që shqiptar të cilët prej muajsh tashmë i janë larguar Shqipërisë…
“The China Salesman” vendos Mike Tyson kundër Steven Seagal dhe duket po aq mbresëlënës sa e imagjinoni. I bazuar ne…
Ndërsa e gjithë bota flet për bukurinë e saj, e në rrjetet sociale shpërthejnë fotot e nxehta, por edhe ndërsa…
Data 19 e këtij muaji sjell dhe eventin e shumëpritur të vitit. Princi Harry do ta kurorëzojë dashurinë me Meghan…
E njohur në Shqipëri me emrin Xhemre, Oyku Karayel është një nga aktoret më të dashura turke. Karayel kishte planifikuar…
Prestigjozja britanike, ‘Daily Mail’ i ka kushtuar një artikull reperit shqitpar, Fari Lleshi, i njohur me pseudonimin ‘2Gunz’. Për “Daily…
Sot gjithnjë e më shumë po shohim vajza që po përpiqen t’i ngjajnë sa më shumë Kim Kardashian.     Tashmë…

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...