×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Sot gjithnjë e më shumë po shohim vajza që po përpiqen t’i ngjajnë sa më shumë Kim Kardashian.     Tashmë…
Modelja shqiptare Emina Cunmulaj i ka habitur ndjekësit e saj në Instagram, ku ka zbuluar një detaj që nuk e…
Aktori i famshëm, David Labrava ka konfirmuar lajmin se djali i tij Tycho Spelis Chiusano, ishte vetëvrarë. “Asnjëherë nuk e…
Marina Fara ka arritur të bëjë shumë fansa për vete me format e saj bombastike dhe me pozat provokuese. Modelja…
Rihanna po promovon linjën e saj të të brendshmeve dhe të gjithë sytë ishin drejt saj mbrëmjen e së enjtes.E…
The Sunday Times” publikoi listën e muzikantëve më të pasur në Britani për vitin 2018, të ndarë në dy kategori;…
Selena Gomez ka publikuar këngën e re “Back To You” të enjten, 10 maj. Mediat dhe fansat kanë spekuluar se…
Rikthimi i tyre pas vitesh të tëra ndarje, i gëzoi të gjithë fansat e çiftit Gomez-Bieber. Por ky rikthim nuk…
Producenti i njohur Detail, është akuzuar për abuzim seksual dhe fizik nga dy këngëtare të reja. Janë Kristina Buch dhe…
Ajo mund të ketë gjetur më në fund “princin e kaltër”, por edhe Meghan Markle ka pasur disa të dashur…
Jonida Maliqi kishte 2 vite që i mungonte tregut muzikor, por ka vendosur sot të rikthehet duke sjellë këngën “N’errësirë”.…
U bë ca kohë që DJ. Sardi nuk e fsheh më të dashurën e tij duke dalë së bashku në…

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi