Yjet e showbizit nga shumë shtete të botës  janë dyndur në Festivalin e Filmit në Kanë. Prej disa ditësh modelet…
Aktorja e njohur turke, Ceren Hindistan, ka akuzuar ish-bashkëshortin e saj për dhunë të shfrenuar fizike ndaj saj edhe gjatë…
Nëpërmjet një postim në llogarinë e saj të “Instagram”-it, Rita Ora ka njoftuar për lajme të reja. Ajo ka bërë…
Çifti i njohur Big Basta dhe Vesa Luma  prej disa muajsh është larguar Shqipërisë për t’u zhvendosur në Zelandën e…
Teksa po drejtonte makinën, këngëtarja Eni Koçi është ndaluar nga policia, të cilët e kanë detyruar të japë provat që…
Albana Perhati, aktorja shqiptare u bë e njohur me rolin e saj si Shaqira, bashkëshortja e Avdiut (Vis Pupës) në…
Ditë më parë i gjithë rrjeti u trazua pasi u publikuan foto të vogëlushes së Kylie Jenner përkrah truprojes së…
Ata janë një ndër çiftet më simpatikë të showbiz-it që shqiptar të cilët prej muajsh tashmë i janë larguar Shqipërisë…
“The China Salesman” vendos Mike Tyson kundër Steven Seagal dhe duket po aq mbresëlënës sa e imagjinoni. I bazuar ne…
Ndërsa e gjithë bota flet për bukurinë e saj, e në rrjetet sociale shpërthejnë fotot e nxehta, por edhe ndërsa…
Data 19 e këtij muaji sjell dhe eventin e shumëpritur të vitit. Princi Harry do ta kurorëzojë dashurinë me Meghan…
E njohur në Shqipëri me emrin Xhemre, Oyku Karayel është një nga aktoret më të dashura turke. Karayel kishte planifikuar…

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...