Gjyqtarët shqiptarë në futboll hedhin një tjetër hap galopant në arenën ndërkombëtare. Pas gjykimit në Europa Ligë, në fazën e…
Talentët shqiptarë po bëjnë namin nëpër botë, por Federata Shqiptare e Futbollit vazhdon të qëndrojë duarkryq. Shumë të rinjë kanë…
Është një mendim fiks që kthehet gjithnjë në mendjen e drejtuesve të Real Madrid, e mbi të gjithë bëhet present…
“Nëse ke hundën e gjatë je në pozicion jashtë loje”. Sulmi frontal ndaj VAR vjen cuditërisht nga presidenti i Uefa,…
Manchester City ka dominuar 4-1 ndeshjen në Premier League kundër Burnley, në transfertë, por pas ndeshjes një detaj ka bërë…
Juventusi është duke kaluar një moment jo të mirë pasi skuadra e Mauricio Sarrit nuk po arrin të bind në…
Nuk kanë fund problemet me dëmtimet për Interin këtë sezon, teksa një tjetër futbollist është dëmtuar së fundmi. Nëpërmjet një…
Lionel Messi fiton Topin e Artë duke u shkëputur nga rivali i tij Cristiano Ronaldo dhe nuk i ka frenuar…
Mbrëmjen e djeshme u mbajt ceremonia e Topit të Artë 2019, ku Lionel Messi e fitoi këtë trofe për herë…
Tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë një javë më parë ka lënë pas shkatërrim e dhimbje, por edhe një solidarizim…
Cristiano Ronaldo nuk do të jetë në Paris për ceremoninë e dorëzimit të Topit të Artë. Ajo renditje që u…
Solidariteti për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit ka qënë tepër i madh. Klubet sportive janë ato më aktive,…

Lajmet e fundit

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Aktualitet

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, Shqipja rrëfeu në studio se kur vajza e saj ishte 15 vjeç vendosi ta martonte. Gjërat po shkonin mirë deri...

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Aktualitet

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Rubrika ”Ka një mesazh për ty” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Valbona. Ajo është diagnostikuar me një sëmundje tumorale dhe prej disa vitesh është...

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Aktualitet

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht. Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!